Produkty METABO słyną z wytrzymałości i niezawodności. A ponieważ tak rzadko zawodzą, Metabo wprowadziło dla rozszerzoną 3-letnią gwarancję XXL. 3-letnia gwarancję XXL dotyczy elektronarzędzi Metabo oraz maszyn do obróbki drewna Elektra Beckum. Gwarancję XXL otrzymają Państwo tylko w przypadku rejestracji online. Rozszerzona gwarancja dotyczy urządzeń zakupionych po 1 marca 2004 roku.

Kup w Narzedzia.pl
Ukośnica Metabo KGS 254 M
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 358,99
Szlifierka delta Metabo DSE 300 Intec
dostawa
wysyłka
>12 dni
705,49

Produkty METABO i ELEKTRA BECKUM posiadają wysoką jakość, która odpowiada profesjonalnym oczekiwaniom.
Ponadto maszyny METABO i ELEKTRA BECKUM wyróżniają się długą żywotnością i niewielką awaryjnością. Gwarancja trzyletnia jest niepodważalnym dowodem powyższe cechy.

Gwarancja XXL jest przedłużeniem do trzech lat gwarancji na elektronarzędzia Metabo oraz na maszyny do obróbki drewna Elektra Beckum. 
Gwarancja XXL dotyczyć może wyłącznie maszyn zakupionych po 1 marca 2004 roku
Gwarancja trzyletnia jest opcjonalnym przedłużeniem rocznej gwarancji otrzymanej od punktu handlowego otrzymujecie ją Państwo bezpłatnie przy rejestracji online, pod warunkiem dokonanaia zakupu maszyny po 1 marca 2004 roku.
Przebieg rejestracji :
Na naszej stronie www wypełnicie Państwo formularz gwarancji XXL i następnie dokonujecie wydruku tego dokumentu. W przypadku awarii dokument ten przesyłacie Państwo razem z dowodem zakupu i uszkodzoną maszyną.
Jako potwierdzenie rejestracji otrzymujecie Państwo e-mail. Dlatego niezbędne jest podanie Państwa adresu e-mail.
UWAGA :
Rozszerzenia gwarancji na gwarancję XXL można dokonać w ciągu czterech tygodni od daty zakupu nowej maszyny. Wymagany jest dowód zakupu, gdyż tylko taki dokument jednoznacznie informuje o dacie zakupu maszyny.
Niezbędne dane które muszą być podane w trakcie rejestracji to : adres, branża, data zakupu, nazwa sprzedawcy i miejscowość, jak też numer produktu i jego numer seryjny.
Czas gwarancji rozpoczyna się z dniem zakupu, którego data znajduje się na Państwa dowodzie zakupu. Poprzez rejestrację gwarancji XXL otrzymacie Państwo na bazie warunków gwarancyjnych METABO i ELEKTRA-BECKUM przedłużenie gwarancji do trzech lat.
OCHRONA PRYWATNOŚCI :
Firma Metabo gwarantuje, że Państwa dane używane będą przez METABO wyłącznie do wewnętrznych celów, traktowane będą poufnie i nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane