Firma Bosch wprowadziła na rynek nową szlifierkę kątową, której zaletą jest bardzo mały obwód rękojeści, wynoszący zaledwie 176 mm. Szlifierka ta w porównaniu z innymi zapewnia komfortową pracę, szczególnie osobom o małych dłoniach (nie mamy tu na myśli dzieci).

Nowa szlifierka GWS 7 posiada moc 720W i waży zaledwie 1,9 kg. Jest to więc szlifierka z grupy małych szlifierek, dzięki płaskiej głowicy przekładni przeznaczona jest to prac wykończeniowych w bardzo trudno dostępnych miejscach. Dzięki najmniejszemu obwodowi rękojeści w tej klasie mocy – 176 mm – urządzenie gwarantuje komfortową pracę. Wyjątkowo płaska głowica przekładni zapewnia łatwy dostęp do miejsc trudno dostępnych oraz umożliwia precyzyjną pracę.

Model GWS 7 Professional jest idealną propozycją do obróbki cienkich materiałów stalowych i aluminiowych, ale także betonu, płytek i piaskowca. Urządzenie świetnie sprawdza się podczas cięcia, szlifowania i usuwania zadziorów.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika Bosch wyposażył model GWS 7 Professional w osłonę tarczy zabezpieczoną przed obróceniem się w trakcie pracy. Chroni to użytkownika przed obrażeniami ciała spowodowanymi odpryskami pękniętej tarczy. Bezpieczny włącznik szlifierki GWS 7 Professional zapobiega przypadkowemu uruchomieniu narzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz