autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Makita 440 to bardzo popularny odkurzacz przemysłowy, który przeznaczony jest zarówno do pracy na sucho jaki i na mokro. Dzięki bardzo wydajnemy silikowi o mocy 1000W wyposażonego w 2 turbiny, praca odkurzaczem o symbolu 440 staje się przyjemnością. Zwarta, kompaktowa obudowa nadaje profesjonalnego wyglądu odkurzaczowi firmy Makita.

Kup w Narzedzia.pl

Model ten został opracowany i wdrożony zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi: cechuje go niski poziom hałasu (65 dB), podwójna izolacja elektryczna pozwala podłączyć do odkurzacza dodatkowe urządzenia. Makita 440 odkurzacz wyposażony w mocny silnik (1000 W). Silnik zapewnia doskonałe osiągi: podciśnienie osiąga 21,5 kPa, maksymalna wydajność - 220 m / godzinę.

Liczne dodatkowe elementy wyposażenia - szczoteczki do czyszczenia na sucho i na mokro, końcówka szczelinowa, końcówka do zbierania odpadów stałych, węże i przewody elastyczne - powodują, iż odkurzacz Makita 440 bardzo wszechstronny i zdolny do wnikania w najbardziej niedostępnych miejsc.

Makita odkurzacz 440 jest mobilny i można go łatwo przenieś do dowolnego miejsca na placu budowy.


Model ten wyposażony jest w elastyczny przewód z adapterem do łączenia się z innymi urządzeniami - szlifierki, piły, pilarki, itp. - których moc nie przekracza 2000 W.
Odkurzacz Makita 440 dokonuje filtracji wieloetapowej, złożony papierowy worek na kurz, filtr siatkowy, nylon na drobne cząstki (np. talk). Model ten wyposażony jest w duży pojemnik na śmieci (35 litrów), stopień napełnienia jest kontrolowany przez zintegrowaną elektronikę.


Dane techniczne:
Moc [W] 1000
Pojemność zbiornika [l] 30
Maks. podciśnienie [Pa] 21500
Maks. natęż. przepł. [l/min] 3300
Powierzchnia filtra [cm2] 4700
Masa [kg] 8
Poziom hałasu: 65dB
Dodatkowe wyposażenie: Tak

* Pola wymagane
Dodaj komentarz