Lekki młot udarowo-obrotowy Makita HR2470T charakteryzuje się wysoką wydajnością, funkcjonalnością i trwałością, które docenią zarówno profesjonaliści jak i majsterkowicze.

Model HR2470 jest przeznaczony do wiercenia, wiercenia udarowego i dłutowania. Mechanizm Makita HR 2470T jest chroniony przed kurzem, co czyni go trwalszym w użyciu. Hr2470T ma również ochronę szczotek węglowych: dzięki zastosowaniu specjalnego systemu ochrony przed kurzem, ich żywotność wzrosła 2,7-krotnie w porównaniu z innymi modelami.

Elektroniczna kontrola prędkości w pracy wiertarki Makita HR2470 T zapewnia wysoką dokładność wiercenia i wysoką jakość wykonywanych prac. Wszechstronność młotowiertarki Makita HR 2470 dodaje do możliwość zastosowania jej do wielu prac. Model Hr2470 charakteryzuje się tym samym momentem obrotowym w prawo i w lewo. Makita HR 2470 umożliwia zainstalowanie narzędzia pod wieloma kątami (40stopniowa skala ustawień), co zmniejsza zmęczenie operatora i pozwala na pracę w różnych pozycjach.

Sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza elektronarzędzie przy zablokowaniu wiertła, znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas pracy z młotem Makita HR 2470 i chroni mechanizm przed wczesnym zużyciem. Dodatkowy komfort Hr2470T to wygodne uchwyty i obudowa przekładni wyposażona w gumowy uchwyt, który umożliwia maksymalną kontrolę nad procesem i zmniejsza negatywny wpływ drgań na użytkownika.

W sprzedaży Makita oferuje następujące odmiany młotowiertarki Hr2470:
HR2470 - bez wymiennej głowicy
HR2470T - z wymienną głowicą umożliwiającą mocowanie wierteł walcowych
HR2470FT - z wymienną głowicą i diodą świecącą w rękojeści.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane