Jaka szlifierka mimośrodowa? Top 5 szlifierek mimośrodowych dla profesjonalistów

Ocena: 2,8/5
Nie wiesz, jaką szlifierkę mimośrodową wybrać? Pomocny okaże się ranking szlifierek. W rankingu Top 5 szlifierek mimośrodowych dla profesjonalistów znalazły się: szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 125-1 AE, szlifierka Makita BO5041, szlifierka mimośrodowa DeWalt DWE6423, narzędzie Hitachi SV13YB i szlifierka Milwaukee ROS 150 E-2. Sprawdź, czym wyróżnia się każdy z polecanych szlifierek mimośrodowych.

Jaka ukośnica? Ranking pił ukosowych

Ocena: 2,7/5
Wzięliśmy pod lupę ukośnice należące do tej samej klasy o porównywalnych parametrach. Kluczowy stał się parametr możliwości cięcia przy kącie 90°/90° - 90/300mm i średnica tarczy ok. 260mm. Zobacz, co zadecydowało, że piła ukosowa Metabo KGS 254 M znalazła się na pierwszym miejscu, ukośnica Makita LS1018L na drugim, a piła ukosowa Bosch GCM 10 S na trzecim?

Wkrętarki akumulatorowe 12V - ranking

Ocena: 4,0/5
Prezentujemy ranking profesjonalnych wiertarko-wkrętarek zasilanych akumulatorem 12V. Zapytaliśmy o opinię specjalistów. Zdaniem profesjonalistów wśród wiertarko-wkrętarek 12V, najlepsza jest wiertarko-wkrętarka Milwaukee M12 BDD-202C, na drugim miejscu znalazła się wiertarko-wkrętarka Makita 6271DWALE. Trzecie miejsce przypadło wiertarko-wkrętarce Bosch GSR 12-2.

Jaka wiertarko-wkrętarka? - Top 10 wg klientów narzedzia.pl

Ocena: 3,0/5
Prezentujemy najczęściej kupowane wiertarko-wkrętarki w sklepie narzedzia.pl. Pierwsze miejsce zdobyła wiertarko-wkrętarka Makita DDF343SHEX, drugim najczęściej kupowanym modelem jest wiertarko-wkrętarka Itamati. Trzecia w rankingach sprzedaży jest wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12-2. Dalej mamy wiertarko-wkrętarkę Hitachi DS18DSDL, Skil F0151002AT, DeWalt DCD780M2, Bosch GSR 10,8-2-Li, Bosch PSB 10,8 LI-2, BlackDecker EPC18CABK, Aeg BS 14-G2.

Ranking najczęściej kupowanych młotowiertarek

Ocena: 3,5/5
Poniżej przedstawimy ranking najczęściej kupowanych młotowiertarek w sklepie narzedzia.pl. W czołówce młotowiertarek prym wiodą: młotowiertarka Makita HR2470, młotowiertarka Bosch GBH 2-23 REA oraz młotowiertarka DeWalt D25123KB.

Młotowiertarki - Top10 wg narzedzia.pl

Ocena: 3,3/5
Wiercenie otworów w kamieniu, murze, betonie – to wszystko jest możliwie za sprawą elektronarzędzia jakim jest młotowiertarka. Wyposażona w mechanizm udaru pneumatycznego pozwala na silny docisk do obrabianego materiału przy użyciu minimalnej siły użytkownika. To od pojedynczej energii udaru zależy moc narzędzia. Praca młotowiertarką może odbywać się w trzech trybach: wiercenia z udarem -wykorzystywany w pracach budowlanych w materiałach takich jak cegła czy beton. Bezudarowe wiercenie sprawdzi się w drewnie i metalu,...

Jaką pilarkę tarczową wybrać?

Ocena: 3,4/5
Masz problem z prostolinijnym, precyzyjnym cięciem drewna? Pilarka tarczowa pomoże Ci wykonać każde takie zadanie. Mimo, że zazwyczaj stosuje się ją do materiałów drewnopochodnych, z odpowiednim asortymentem można używać jej także do tworzyw sztucznych i niektórych metali lekkich.

Ukośnica - jak wybrać najlepszą?

Ocena: 2,4/5
Każdy kto szuka sprzętu zapewniającego mu precyzję oraz swobodę cięcia materiału pod różnym kątem powinien zainwestować w dobrą ukośnicę. Jak wybrać tę, która najlepiej spełni nasze oczekiwania? Kluczem staje się zrozumienie najważniejszych cech oraz płynących z nich korzyści. Pomoże w tym nasz przewodnik wyjaśniający to, co warto wiedzieć przed zakupem kapówki.

Jaka myjka wysokociśnieniowa?

Ocena: 3,8/5
Jesień to czas porządków. Niezbędna okaże się myjka wysokociśnieniowa. Na rynku jest tyle modeli, że nie wiesz, którą wybrać? Przygotowaliśmy krótki poradnik. Zasadniczym kryterium wyboru myjki powinna być szacowana częstotliwość używania. Jeśli potrzebujemy myjki do sporadycznych prac takich jak czyszczenie roweru lub samochodu, wystarczy nam najprostsze urządzenie. Mycie większych powierzchni, np. ogrodowe alejki, elewacji, gdy pracuje się dłuższy czas bez przerwy, wymagać będzie bardziej wytrzymałego narzędzia.

Piła stołowa Bosch PTS10 czy Makita MLT100?

Ocena: 2,4/5
Zastanawiasz się, jaką piłę stołową kupić. Porównujemy 2 najbardziej reprezentatywne modele - Makita MLT100 i Bosch PTS10. Zasięgnęliśmy opinii użytkowników i ujawniamy wszelkie zalety oraz wady obu pilarek.
Strona 2 z 4