Leica Lino L360 wyświetla linie laserowe dokładnie, szybko i – co najważniejsze – dookoła, zwiększając tym samym zakres prac do 360°. Idealną widoczność linii gwarantuje nam sprawdzona technologia Power Range Technology™. Wszystko to powoduje, że Lino L360 staje się niezwykle pomocne na każdej budowie zapewniając idealne poziomowanie i wyrównywanie montowanych elementów.

Laser linowy Leica Lino L360 Fot. LeicaGłównymi zaletami Lino L360 jest możliwość wytyczania linii poziomej w zakresie 360° w pobliżu poziomu podłogi i linii pionowej 180°.  Idealnie tłumione wahadło kompensatora umożliwiającego samoczynne poziomowanie urządzenia oraz wielka dokładność wyznaczenia linii poziomej: 1.5mm @ 5m. Zabezpieczenie przed pyłem i działaniem wody opadowej – spełniające kryteria normy IP65. Baterie wielokrotnego ładowania zapewniające dłuższy czas pracy
Z Leica Lino L360 nie trzeba już obracać urządzenia by przenieść punkty z jednej strony na drugą. Ponadto, linia lasera układa się bardzo blisko podłogi. Ułatwia to znacznie sprawdzanie poziomu w pomieszczeniach. Dzięki samoczynnemu poziomowaniu z wykorzystaniem wahadła kompensującego  wszystkie linie ukazują się natychmiast, a wszelkie pochyłości z zakresu 3.5° ± 0.5° zostają automatycznie skorygowane.
Laser linowy Leica Lino L360 Fot. Leica

(Jeśli urządzenie znajdzie się poza zakresem kompensacji, wyświetlone linie zaczynają migać informując o błędnym położeniu) W urządzeniu zastosowano komplet baterii wielokrotnego ładowania. Dzięki wbudowanemu modułowi mieszczącemu akumulatory o czasie działania zwiększonym do ponad 20. godzin, urządzenie Leica Lino L360 staje się wygodnym i niezawodnym narzędziem na każdym placu budowy.
Urządzenie wyposażone jest w adapter mini-statywu. Ale to znacznie więcej niż sam mały statyw. Dzięki wbudowanym magnesom, urządzenie można przymocować do elementów stalowych lub żelaznych rur czy też mocować do ścian. Aby przytwierdzić instrument do nie namagnesowanej powierzchni, po prostu wystarczy powiesić go używając uchwytu.

Urządzenia pomiarowe Leica w sklepie narzedzia.pl

Laser liniowy Leica Lino L360  - szczegółowe dane:

  • Czerwona tarcza celownicza / Adapter do mini-statywu / Typ lasera 635 nm laser klasy II
  • Międzynarodowa ładowarka z 4 celami / Zasięg do 15 m* Zasięg z detektorem > 15 m
  • Dokładność poziomowania @ 5 m ± 1.5 mm / Zakres samoczynnego poziomowania 3.5° ± 0.5°
  • Dokładność wyznaczania linii poziomej @ 5 m ± 1.5 mm
  • Dokładność pionowania @ 3 m długości linii ± 0.75 mm
  • Zakres wiązki 360° (w poziomie) / Kierunek wiązki pionowy, poziomy
  • Baterie komplet wielokrotnego ładowania / Klasa bezpieczeństwa IP65
  • Zabezpieczenie przed pyłem i działaniem wody opadowej
  • Zakres termiczny działania od - 10°C do 40°C / Temperatura składowania od - -25°C do 70°C
  • Wymiary (wys./ dł./ szer.) 131.7 x 145 x 96.2 mm / Waga z bateriami 1009 g Głowica statywu 1”

* Zależnie od warunków oświetlenia

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane