Lasery liniowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy budowlanej, remontowej, instalacyjnej, montażowej, a także wnętrzarskiej. Zapewniają wysoką precyzję oraz dokładną pracę dzięki wyświetlanym laserowym liniom oraz wielu funkcjom, w które zostały wyposażone. Lasery liniowe Bosch Professional z 3 wiązkami wyświetlanymi w zakresie 360 stopni to propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort i znakomitą precyzję.

Kup w Narzedzia.pl
Laser liniowy Bosch GLL 3-80
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 582
Laser liniowy Bosch GLL 3-80C + LR7
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 599,99
Laser płaszczyznowy Bosch GLL 3-80 C
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 226,99
Laser krzyżowy Bosch GLL 3-80 C + BT 150
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 002
Laser liniowy Bosch GLL 3-80 CG solo + BM1 + LBOXX
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 767,99
Laser płaszczyznowy Bosch GLL 3-80 CG
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 999

Bezprzewodowa obsługa za pomocą aplikacji

Linia laserów liniowych Bosch gwarantuje znakomitą wydajność pracy na budowach. Obecnie oferta marki Bosch dysponuje 3 modelami tych urządzeń: GLL 3-80 Professional oraz modele GLL 3-80 C i GLL 3-80 CG z opcją komunikacji za pośrednictwem aplikacji. Urządzenia wyposażone są w moduł Bluetooth, który pozwala sterować urządzeniami za pomocą aplikacji Bosch Levelling Remote.

GLL 3-80 bosch

Aplikacja ta umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie linii laserowych bez konieczności dotykania urządzenia oraz ryzyka przypadkowej zmiany ustawień wyświetlanych linii. Sterowanie laserem za pomocą aplikacji jest bardzo intuicyjne i dodatkowo ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych. Ponadto użytkownik może łatwo i szybko ustawić jasność laserowych linii w celu poprawienia ich widoczności lub zmniejszenia zużycia energii akumulatora. Aplikacja jest dostępna nieodpłatnie w sklepach Google Play Store i Apple App Store.

GLL 3-80 bosch

Zobacz także: Lasery krzyżowo-punktowe Bosch GCL 2-50 C i GCL 2-50 CG - sterowane za pomocą aplikacji Bosch Levelling Remote

Czujniki Bosch nadzorują kalibrację

Lasery liniowe Bosch GLL 3-80 C i GLL 3-80 CG oferują ponadto funkcję ostrzegawczą o nazwie Cal Guard. Jest to innowacyjne rozwiązanie Bosch, które informuje użytkownika o zdarzeniach mogących mieć wpływ na kalibrację przyrządu pomiarowego. Urządzenie powiadamia o tego rodzaju sytuacjach za pomocą czerwonej diody LED, ostrzegając użytkownika przed ewentualnymi błędami wynikającymi z braku kalibracji i umożliwiając osiągnięcie precyzyjnych wyników pracy. Szczegółowe informacje na temat ostrzeżenia użytkownicy znajdą w aplikacji, dzięki czemu zawsze mają podgląd na kalibrację urządzenia i mogą wykonać wszystkie prace z jak największą precyzją.

bosch GLL 3-80

Znakomita widoczność linii

Wszystkie trzy urządzenia emitują jedną poziomą wiązkę laserową oraz dwie linie pionowe 360 stopni, przy czym krzyżujące się linie pionowe dodatkowo wyświetlają punkt w pionie na podłodze i suficie. Modele GLL 3-80 oraz GLL 3-80 C są wyposażone w wysokiej mocy diody, dzięki którym czerwone linie laserowe są dobrze widoczne także w jasnym otoczeniu.

GLL 3-80

Z kolei model GLL 3-80 CG Professional emituje wiązkę laserową w kolorze zielonym, dzięki czemu jest do 4 razy lepiej widoczna dla ludzkiego oka, niż czerwone linie laserowe porównywalnych urządzeń.

GLL 3-80

Uniwersalne urządzenie dla każdego

Stawianie ścianek działowych, precyzyjne układanie płytek, montaż mebli - dzięki swoim funkcjonalnościom lasery liniowe są przeznaczone do szerokiego spektrum zastosowań. Dodatkowo możliwość włączania i wyłączania pojedynczych linii sprawia, że urządzenia mogą pełnić funkcję lasera krzyżowego i punktowego, a przy zastosowaniu w pomieszczeniach także lasera obrotowego. Ponadto jedno urządzenie pozwala pracować kilku użytkownikom jednocześnie w różnych miejscach.

GLL 3-80 bosch

GLL 3-80 bosch

Jeszcze więcej możliwości!

Elastyczność stosowania laserów liniowych Bosch zapewnia uchwyt uniwersalny BM1 Professional. Dużym atutem urządzeń jest podwójny system zasilania, który pozwala na zasilanie laserów zarówno wymiennymi akumulatorami 12V, jak i bateriami alkalicznymi. Są także przystosowane do korzystania z funkcji TrackMyTools, dzięki zintegrowanemu modułowi Bluetooth, użytkownicy po zarejestrowaniu się w działającym w chmurze systemie zarządzania zasobami, mogą sprawdzić z poziomu aplikacji, gdzie znajduje się urządzenie.

GLL 3-80 bosch

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane