Żmudne prace w ogrodzie często kojarzą nam się z bólem kręgosłupa i kolan, z nieprzyjemnym odczuciem zmęczenia i dyskomfortu. Problem ten rozwiąże uniwersalne krzesełko-klęcznik ITAMATI.

Kup w Narzedzia.pl
Nakolanniki glazurnicze żelowe Rubi
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
224,49
Nakolanniki żelowe Yato YT-7461
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
60,49
Nakolanniki żelowe Yato YT-7460
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
66,49

Niezbędne w Twoim ogrodzie

Krzesełko-klęcznik ogrodowy ITAMATI okaże się pomocny podczas prac w ogrodzie. Jesień to czas wybierania warzyw i przygotowywania ich do przechowywania. Przy wszystkich tych czynnościach komfort pracy zapewni Ci krzesełko ITAMATI. Jeśli czeka Cię wykopywanie cebulek i bulw kwiatowych dobrym rozwiązaniem będzie nowatorski produkt ITAMATI. Wygodnie klęcząc wydobędziesz je z ziemi, by potem usiąść na krzesełku, oczyścić je i przygotować do zimowania.

Ale to nie wszystko. Pamiętasz dyskomfort, który odczuwasz podczas plewienia grządek klęcząc na zimnym, wilgotnym podłożu bądź kucając? Idealnym rozwiązaniem jest klęcznik-krzesełko ITAMATI. Już nie będziesz musiał przybierać nienaturalnych pozycji podczas sadzenia bądź okopywania grządek.  

 

Nie tylko w Twoim ogrodzie

Krzesełko ogrodowe ITAMATI ma wiele zastosowań. Przyda się nie tylko w Twoim ogrodzie. Możemy korzystać z niego podczas rodzinnych pikników, przy ognisku, wybierając się na ryby czy obierając ziemniaki na obiad. Krzesełko-klęcznik może okazać się również pomocne w drobnych pracach remontowych. Układanie glazury z wykorzystaniem klęcznika i nakolanników zapewni Ci absolutny komfort. Dzięki lekkiej konstrukcji bez problemu przyniesiesz je i schowasz, gdy zaskoczy Cię deszcz podczas prac w ogrodzie. Krzesło łatwo można złożyć. Złożone zajmuje mało miejsca. Możesz bez problemu znajdziesz dla niego miejsce w garażu, pomieszczeniu gospodarskim, działkowej altance i bagażniku samochodu.

 

2 w 1

Składane krzesło ogrodowe ITAMATI zapewni nam wygodną pozycję podczas wielu czynności. Posiada stabilną konstrukcję, a jego niewątpliwym atutem jest funkcja klęcznika. Wystarczy obrócić krzesełko do góry nogami i już możemy pielęgnować grządki klęcząc wygodnie. Z pozycji klęczącej pomocne okażą się podpórki, które pomogą Ci spokojnie wstać. Stanowią one nogi krzesełka. Jeżeli nasza praca nie wymaga już klęczenia – obracamy je z powrotem i możemy znów usiąść na krześle i odpocząć.

 

Twój komfort

Prace ogrodowe często kojarzą nam się z bólem kręgosłupa i kolan, z nieprzyjemnym odczuciem mrowienia w nogach. Przybieramy najróżniejsze pozycje, by ulżyć sobie w bólu. Wynika to w głównej mierze z niewygodnej pozycji podczas pracy. Plewimy grządki klęcząc na zimnym, wilgotnym podłożu bądź kucamy. 

Przybieramy nienaturalne pozycje podczas sadzenia roślin czy okopywania grządek. O ile nie sprawia to większych kłopotów w młodym wieku, o tyle z biegiem lat różne dolegliwości dają się coraz mocniej we znaki. Dlatego warto zadbać o wygodną pozycję podczas prac w ogródku. Regularne stosowanie krzesełko-klęcznika przyniesie Ci konkretne korzyści. Bez wątpienia zmniejszy bóle krzyża i pleców. Ponadto  odciąży odcinek lędźwiowy Twojego kręgosłupa. Pracując z krzesełko-klęcznikiem ITAMATI odpowiednio rozłożysz ciężar ciała, zapewniając również ergonomiczną postawę sylwetki podczas pracy.

 

Solidne wykonanie

Klęcznik-krzesełko ogrodowe zostało stworzone są z myślą o użytkowniku, dlatego spełnia wysokie standardy. Nowość ITAMATI jest solidnie wykonana i prawidłowo skonstruowana, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Stabilna konstrukcja gwarantuje komfort i wygodę, a także zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Ponadto siedzisko i podparcie pod kolana nie ulega odkształceniu.

 

Atrakcyjny wygląd i wygoda

Marka ITAMATI, idąc z duchem czasu, zadbała również o ciekawy wygląd krzesełko-klęcznika. Nowoczesny design i atrakcyjna kolorystyka stanowią jego niewątpliwy atut. Wszystko to sprawia, że przedmiot przestaje pełnić wyłącznie rolę użytkową. Staje się poniekąd wartością samą w sobie. Krzesełko-klęcznik ITAMATI prezentuje się elegancko i nowocześnie, dzięki temu możesz je wykorzystać nawet podczas niespodziewanych okoliczności. Idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze, w razie nagłej wizyty dużej liczby gości. A może potrzebny będzie mały stoliczek?

Przedmiot ten daje duże możliwości. Zdaj się na własną kreatywność. Krzesełko-klęcznik ITAMATI na pewno zwróci uwagę zwolenników ciekawych i nowatorskich kształtów. Atrakcyjny wygląd i staranność wykonania, dbałość o każdy szczegół, sprawią, że będziesz mógł się cieszyć sprzętem. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Żywa kolorystyka oraz wiele możliwości konfiguracji modelu to synonim wygody, która idzie w parze z atrakcyjnym wyglądem.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Zbigniew 2021-04-19

    zamawiam takie krzesło - klęcznik

Dodaj komentarz
* Pola wymagane