Każdy mężczyzna lubi majsterkować, a odnawianie kolekcji narzędzi, jak i zakup nowego sprzętu na pewno każdemu z nich sprawi wiele radości. Firma KRESS - specjalista od męskich gadżetów, proponuje rozpoczęcie odświeżania bądź wzbogacania zbioru narzędzi od wkrętarki sieciowej do płyt 650 TBS 6000 650 WAT.

Kup w Narzedzia.pl
Tuleja zaciskowa 2 mm AMB
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
36,25

Narzędzia firmy KRESS cechuje solidność wykonania oraz bardzo wysokiej jakości materiały z jakich są zrobione. Wkrętarka 650 TBS 6000 jest nowością w ofercie firmy, dostępną w sklepach od września 2007 roku. Obudowa wkrętarki wykonana jest z odlewu aluminium dzięki czemu na pewno będzie służyła przez długie lata. Wkrętarka 650 TBS 6000 nadaje się idealnie do zastosowania przy pracach wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Waga urządzenia, która wynosi zaledwie 1,5 kg pozwoli na dłuższą, efektywniejszą pracę i szybsze skończenie remontu czy wykończenie wnętrz.

Niezaprzeczalną zaletą produktu firmy KRESS jest ilość 6000 obrotów jakie wykonuje wkrętarka podczas zaledwie jednej minuty pracy, natomiast kabel z opatentowanym złączem na zatrzask o długości 6 metrów pozwoli zachować porządek w trakcie pracy i uniknąć niepotrzebnej plątaniny kabli. Inne atrybuty wkrętarki 650 TBS 6000 to m.in.: pełnofalowe sterowanie elektroniczne, ciche sprzęgło kłowe do wyłączania urządzenia na odpowiedniej głębokości oraz zdejmowany ogranicznik głębokości wiercenia z wcięciami do wierceń seryjnych.

Wszystkie te cechy sprawią, że remont, jak i wykończenie prac będzie łatwiejsze i co bardzo istotne szybsze, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, gdzie każdy z nas gdzieś pędzi i liczy się każda minuta. Poza tym jeżeli wyróżniamy osoby lubiące elektroniczne „zabawki” i nowości, określając je mianem „multimedialnych gadżeciarzy”, dlaczego w tym sektorze nie mielibyśmy wprowadzić mody na „elektronarzędziowych koneserów”?

Osoby, które cenią najwyższą jakość towarów, ich niezawodność oraz pionierskość i niebywałą oryginalność w danej branży. Wkrętarka 650 TBS 6000 jak i szeroka gama pozostałych narzędzi od firmy KRESS na pewno spełnią wszystkie, nawet najwyższe i najbardziej wygórowane wymagania „złotych rączek”.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane