Wybierz odpowiednią kosiarkę dla siebie z marką Bosch!

Po deszczowych i słonecznych dniach cała roślinność włączyła tryb intensywnego wzrostu. Wszystko wokół nabiera intensywnie zielonych barw, a trawa zdaje się rosnąć w oczach. Śmiało można powiedzieć, że sezon na koszenie trawników już trwa w najlepsze! Dobrze wiemy, że koszenie trawy nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Raczej kojarzymy to ze żmudnym obowiązkiem ciążącym na każdym właścicielu przydomowego ogródka, a przecież wcale tak nie musi być. Marka Bosch ma na to kilka rozwiązań.

Z Scheppachem w ogrodzie

Scheppach to niemiecka marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. W jej szerokim asortymencie znajduje się około 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej. Od niedawna marka oferuje również wszechstronny asortyment do ogrodu - pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, podkaszarki i kosiarki do trawy, kosy spalinowe oraz nożyce do żywopłotu. Jako warianty napędu można wybrać silniki elektryczne lub spalinowe.

Greenworks podbija polski rynek

Gdy na rynku pojawia się nowa marka, często podchodzimy do niej bardzo sceptycznie, nie wiedząc z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Często jednak okazuje się, że nasze obawy były niesłuszne, a oferowane produkty są powyżej naszych oczekiwań. I tak też było z marką Greenworks. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks pojawiły się na polskim rynku dopiero w ubiegłym roku, a już znalazły sporą rzeszę fanów, którzy uzupełniają swój asortyment ogrodowy o coraz to nowe urządzenia. Można powiedzieć, że praktycznie od...

Jaka podkaszarka elektryczna? Ranking podkaszarek do ogrodu

Szukasz podkaszarki elektrycznej do pielęgnacji niewielkich ogrodów? Przygotowaliśmy ranking podkaszarek elektrycznych o mocy ok. 400W dedykowanych do małych i średnich ogrodów. W przypadku większych areałów lepszym rozwiązaniem będzie kosa spalinowa.

Ranking kosiarek elektrycznych - jaka kosiarka do małego ogródka

Zastanawiasz się jaką kosiarkę do trawy wybrać? Wspomóż się w wyborze naszym rankingiem kosiarek przeznaczonych do niewielkiego ogrodu i zasilanych sieciowo. Kosiarki elektryczne są idealne przy niewielkim arealne, należą także do tańszych modeli na rynku. Jedynym minusem jest konieczność dostępu do gniazdka oraz długi przedłużacz. W zamian za to możemy liczyć na dokładne cięcie oraz cichą pracę.

Sierpień w ogrodzie: pielęgnacja trawnika

Nasz ogród nie ma wakacji – wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji. Sprawdź, co ważnego powinieneś zrobić w sierpniu w swoim ogrodzie.

Lato w ogrodzie z ITAMATI

Letnie miesiące to czas, w którym w końcu możemy cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, w naszym ogrodzie. Odpoczynkowi towarzyszą też prace, pozwalające poprawić kondycję roślin i uczynić wygląd zieleńca bardziej efektownym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi ITAMATI, dzięki którym nasze działania będą przyjemniejsze i wydajniejsze.

Designerska kosiarka ręczna Skil „Łaciata”

Kosiarka ręczna Skil model 0721 jest lekka, kompaktowa i ergonomiczna, a do tego ma naprawdę unikalne wzornictwo.

Nowości ITAMATI - ogrodowe narzędzia spalinowe

Potrzebny mocny pomocnik w ogrodzie? Nowe narzędzia spalinowe ITAMATI wyręczą Cię w pracach wykonywanych dla uzyskania i utrzymania pięknego ogrodu! ITAMATI stawia na nieustanny rozwój i dostarcza swoim klientom narzędzia ogrodnicze o najwyższej jakości. Oferta ITAMATI została poszerzona o nowe narzędzia, tym razem spalinowe.

Kosiarka spalinowa ITAMATI w zbliżeniu

Nadszedł czas letnich prac w ogrodzie. Bez wątpienia jednym z najważniejszych sprzętów w każdym zieleńcu jest kosiarka. Dzisiaj przyglądamy się bliżej nowości na rynku - kosiarce spalinowej ITAMATI
Strona 1 z 3