Dzięki temu urządzeniu nie musisz już myśleć o koszeniu — zautomatyzowana kosiarka wykona całą pracę.

Potrzeba dużo pracy, aby utrzymać piękny ogród — ale bez problemu zrobi to Automower® Fot. HusqvarnaPotrzeba dużo pracy, aby utrzymać piękny ogród — ale bez problemu zrobi to robot koszący Automower® firmy Husqvarna. Państwo mogą odpoczywać i cieszyć się letnimi dniami, nie martwiąc się o rosnący trawnik. Zautomatyzowana kosiarka nie tylko kosi, ale i nawozi trawę, gdy cicho porusza się po trawniku. "Codziennie ułatwia nasze życie" — mówi Barbro Benjaminsson.
Regularne koszenie to podstawa, aby trawa była gęsta: mało i często da lepsze efekty niż dużo na raz. Zmniejsza to również ilość mchu. Koszenie przy pomocy Automower® z unikalnym systemem cięcia to regularne przycinanie trawnika i bardziej zielona trawa dzięki nawożeniu.

 

"Zautomatyzowaną kosiarkę mamy już od około trzech lat, ale nie nawoziliśmy trawnika od lat. Trawnik ma równą powierzchnię i jest zielony, nie mamy już nawet ślimaków w naszym ogrodzie, zniknęły całkowicie". Mówi użytkownik zautomatyzowanej szwedzkiej kosiarki — Barbro Benjaminsson, 74-letni właściciel domu z dużym ogrodem.
Pogoda latem może się zmieniać, ale nawet mały deszcz nie zatrzyma zautomatyzowanej kosiarki przed wypełnieniem swoich zadań. Wyposażona w duże, bieżnikowane koła ma wspaniałą przyczepność nawet na śliskiej nawierzchni, co przydaje się szczególnie do utrzymania pięknego ogrodu, nawet gdy nie ma słońca.(...)
Ale najlepszym uczuciem wg Barbro jest to, gdy widzisz dobrze skoszony trawnik.
"To wspaniałe, gdy nie było cię kilka dni w domu, a po powrocie nie musisz zaczynać od koszenia trawnika".

Zobacz też: jak wybrać kosiarkę oraz jak dbać o kosiarkę?

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane