Skil wprowadza na rynek nowy model kosiarki 0713. Urządzenie dedykowane jest dla właścicieli ogrodów w miastach. Pozwala szybko i łatwo kosić trawę, a podczas przechowywania zajmuje o połowę miejsca mniej niż klasyczne kosiarki elektryczne.

 

Kosiarki są zazwyczaj największymi narzędziami ogrodowymi, dlatego ich przechowywanie bywa kłopotliwe. W modelu 0713 zastosowano system Skil Easy Store, który pozwala na ustawienie kosiarki w pozycji pionowej bezpośrednio pod ścianą i zaoszczędzenie w ten sposób ponad 50% miejsca w porównaniu z klasycznymi kosiarkami elektrycznymi.

Nowa kosiarka Skil 0713 jest niedrogim i bardzo prostym w obsłudze urządzeniem wyposażonym w silnik o mocy 1300W. Dzięki znajdującemu się przy osi kół regulatorowi wysokości koszenia, umożliwia uzyskanie optymalnej wysokości trawy (do wyboru są trzy ustawienia: 20, 40 i 60 mm). Oferuje szerokość koszenia 33 cm i jest wyposażona w duży 30-litrowy pojemnik na trawę, który w razie potrzeby można łatwo zdemontować i opróżnić, więc zapewnia długą i wydajną pracę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane