Black&Decker proponuje na wiosnę nowość - bazę do kosiarek żyłkowych CM100. To nowoczesne rozwiązanie rozszerza zastosowanie podkaszarek. Pozwala bowiem na pracę kosiarką żyłkową w trybie standardowej kosiarki do trawy. System beznarzędziowego montażu gwarantuje błyskawiczną zmianę trybu pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Kosiarka do trawy BlackDecker BEMW471BH
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
640,99

Black&Decker prowadza nowość – baza do kosiarek żyłkowych. Innowacyjne rozwiązanie zapewnia jeszcze więcej możliwości podczas pielęgnacji ogrodu.  Baza CM100 Black&Decker z kółkami pozwala na stosowanie kosiarki żyłkowej w trybie standardowej kosiarki do trawy. Dzięki temu podkaszarki zyskują bardziej uniwersalne zastosowanie. CM100 jest kompatybilna z kosiarkami żyłkowymi Black&Decker:  STC1820, STC1815, ST5530, ST4525, GL5028.

Baza do kosiarek Black&Decker gwarantuje łatwiejsze i bardziej komfortowe koszenie niewielkich trawników. Posiada możliwość ustawienia wysokość kół w zakresie: 40 lub 60mm, co pozwala na szybką i sprawną zmianę wysokości koszenia. Pomocne w tym jest ergonomiczny i łatwy w obsłudze uchwyt.

Baza CM 100Black&Decker wraz z podkaszarką tworzy moduł, który pozwala zarówno na podkaszanie, docieranie w miejsca trudno dostępne, jak koszenie w tradycyjny sposób niewielkich trawników. System beznarzędziowego, szybkiego demontażu pozwala w kilka sekund przeobrazić podkaszarkę w tradycyjną kosiarkę i na odwrót. Niezwykle prosty montaż kosiarki żyłkowej w bazie na "klik" umożliwia szybką zmianę trybu pracy z podkaszania na standardowe koszenie trawy.

Baza CM100 Black&Decker wykonana została z nowoczesnego, lekkiego i odpornego na uszkodzenia materiału. Co zapewnia jej nie tylko długą żywotność, ale również łatwość przenoszenia i swobodne koszenie na nierównych lub stromych powierzchniach.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • ALICJA 2021-09-21

    MAM PYTANIE CZY DO INNEGO PRODUCENTA TEŻ BEDZIE TAN WÓZEK PASOWAŁ??

Dodaj komentarz
* Pola wymagane