Lato to czas wzmożonych prac w ogrodzie. Szczególnie dbamy o rosnącą w nim trawę. Niestety, nie wszędzie dotrze kosiarka, nie przyda się ona również na małych powierzchniach. W tych przypadkach z pomocą przybędzie kosa spalinowa ITAMATI.

Kosa spalinowa ITAMATI  to bardzo wygodne i wszechstronne urządzenie, dedykowane do koszenia w miejscach o zróżnicowanej powierzchni. Bardzo dobrze radzi sobie wokół krzewów, przy krawędziach, wzdłuż rabat czy również w pobliżu skalników.

 

 

Sprzęt został wyposażony w specjalny pas do zawieszenia na ramię. Rozwiązanie to gwarantuje operatorowi bezpieczeństwo działania - dzięki niemu może pewnie uchwycić kosę. Ponadto, pas powoduje równomierne rozłożenie ciężaru urządzenia, a tym samym mniejsze obciążenie dla użytkownika.

 

Koljny atut narzędzia stanowi ergonomiczny uchwyt typu kierownica. Dzięki niemu wygodnie chwycimy urządzenie i zyskamy możliwość manewrowania na dużej szerokości.

 

 

Kolejnym zastosowanym w kosie ITAMATI rozwiązaniem jest pompka rozruchowa, odpawiadająca za ułatwienie użytkownikowi włączenia sprzętu w każdych warunkach. Natomiast zwarta budowa zapewnia dużą swobodę manewrowania.

 

 

Oczywiście, nie bez znaczenia jest wyposażenie standardowe każdego sprzętu. Kupując ITAMATI nie będziesz musiał ponownie wrócić do sklepu po akcesoria. W zestawie znajdziesz najważniejszy jego element - głowicę z podwójną żyłką 2,4 mm (dostępną we wszystkich sklepach, również stacjonarnych) oraz ostrze tnące i wspomniany już pas na ramię.

 

 

Udanej pracy w ogrodzie!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane