Marka ITAMATI nie poprzestaje – wciąż się rozwija. Świadczą o tym chociażby kolejne narzędzia, które właśnie pojawiły się na rynku. Poszerzono asortyment o narzędzia ogrodnicze – nożyce do trawy i krzewów, podkaszarkę i aerator-wertykulator, a także o dwie ostrzałki elektryczne – do nożycy oraz ostrzałkę do łańcuchów. Jesień 2013 obfituje w nowości ITAMATI.

ITAMATI nie zwalnia tempa i wciąż proponuje swoim klientom nowe narzędzie. W naszym artykule prezentujemy najnowsze produkty, które warto wypróbować.

Nowości ITAMATI w Twoim ogrodzie

Czekają Cię drobne prace kosmetyczne? Nożyce akumulatorowe do traw i krzewów ITAMATI są idealne do przycinania krawędzi trawników, obcinania cienkich gałęzi, precyzyjnego formowanie krzewów i młodych żywopłotów. Dwie wymienne końcówki – jedna o długości 8cm, druga 11cm – pozwalają dopasować typ ostrza do rodzaju wykonywanej pracy, a ich mocowanie nie stanowi problemu. Nożyce do trawy i krzewów ITAMATI posiadają wysokiej jakości noże, co gwarantuje perfekcyjne cięcia bez kaleczenia roślin i miażdżenia gałązek. Nożyce ITAMATI wyposażone zostały w wbudowany akumulator litowo-jonowym o napięciu 3,6V i zintegrowanym wskaźnikiem stanu naładowania akumulatora, a także niezwykle prostą w obsłudze ładowarką.

ITAMATI ma również do zaoferowania podkaszarkę. Elektryczna podkaszarka bez wątpienia przyda się podczas prac w ogrodzie czy na działce. Jest doskonała do precyzyjnego koszenia trawy w miejscach trudno dostępnych – wszędzie tam, gdzie nie można dotrzeć tradycyjną kosiarką, np. przy ścianie domu, krawężnikach, ogrodzeniu, wokół drzewek i krzewów. Dodatkowa regulowana rękojeści pozwala trzymać kosę ITAMATI obiema rękoma, co znacznie wpływa na precyzyjność koszenia. Ponadto podkaszarka ITAMATI posiada teleskopową sztycę z możliwością regulacji długości prowadnicy w zakresie 88-103cm, dostosowując ją do wzrostu operatora i zapewniając komfort koszenia, a regulacja kąta nachylenia trzonka przy głowicy podkaszarki pozwoli uniknąć schylania i ułatwi cięcie w zakamarkach. Specjalna osłona zapewnia zachowanie bezpiecznego odstępu, chroniąc rośliny przed uszkodzeniem i gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika.

Jesienne nowości ITAMATI to także aerator-wertykulator. Urządzenie idealnie sprawdzi się przy grabieniu, aeracji i wertykulacji przydomowych trawników. Aerator-wertykulator poradzi sobie na każdym podłożu o małej, średniej powierzchni. To uniwersalne narzędzie zapewnia szerokie możliwości pracy, bowiem posiada dwa różne walce: jeden z kolcami do aeracji, drugi z nożami wykonanymi z wysokiej jakości stali do wertykulacji. Regulacja głębokości prowadzonych zabiegów odbywać się centralnie w 5 zakresach za pomocą wygodnego pokrętła. Wystarczy zdecydować, czy chcesz dokonać głębokiej aeracji, czy jedynie płytkiej wertykulacji. Podczas pracy aeratorem-wertykulatorem ITAMATI cały urobek gromadzony jest w koszu. Kosz wykonany został z elastycznej siatki, co gwarantuje skuteczną pracę po nierównym terenie. Ponadto boczne otwory zapewniają kontrolę stanu jego wypełnienia.

Wśród najnowszych propozycji ITAMATI znalazły się także 2 ostrzałki – do noży i do łańcuchów. Elektryczna ostrzałka do noży sprawi, że tak często używane przez nas noże kuchenne odzyskają dawną ostrość i będą gotowe do pracy w zaledwie kilka minut. Ostrzałka ITAMATI służy nie tylko do wspomnianych noży, ale również do nożyczek i wkrętaków. Po umieszczeniu konkretnego elementu w bloku ostrzącym, jego ostrza są automatycznie ustawiane pod właściwym kątem, by zapewnić jak najdoskonalsze ostrzenie.

Ostrzałka elektryczna do łańcuchów ITAMATI spełni oczekiwania posiadaczy pił łańcuchowych – zarówno elektrycznych jak i spalinowych. Dzięki ostrzałce ITAMATI piła będzie gotową do pracy w każdej chwili. Urządzenie ITAMATI posiada specjalną tarczę szlifierską, co sprawia, że może być używana do ostrzenia każdego rodzaju łańcucha – używanego zarówno w pilarkach spalinowych, jak i elektrycznych. Elektryczna ostrzałka ITAMATI posiada regulację napięcia łańcucha oraz precyzyjną skalę, która pozwala na naostrzenie każdego ogniwa w sposób powtarzalny, co zapewnia doskonałej jakości cięcie.

Najnowsze propozycje ITAMATI to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników w zakresie jakości i komfortu pracy, co bezpośrednio wpływa na efektywność działań. Doświadczenie producenta sprawiło, że narzędzia ITAMATI zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe tak, aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagającego majsterkowicza. ITAMATI postawiło na bezpieczeństwo użytkowania, intuicyjną obsługę, uniwersalności zastosowań. Najnowsze narzędzia do domu i ogrodu to: podkaszarka, nożyce do trawy i krzewów, aerator-wertykulator, a także ostrzałka do noży oraz elektryczna ostrzałka do łańcuchów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane