W marcu Bosch wprowadzi do sprzedaży nową szlifierkę PSM 160 A. Urządzenie można stosować do szlifowania zarówno powierzchni płaskich, jak i trudno dostępnych np. narożników.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa X-Lock Bosch GWX 18V-10 SC
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 224,49

Prace szlifierskie wykonywane są na powierzchniach zarówno dużych i płaskich, jak również w miejscach trudno dostępnych, takich jak narożniki, czy wąskie szczeliny. Teraz można wykonać różnorodne prace szlifierskie nie wymieniając urządzenia. Nowa szlifierka Boscha PSM 160 A łączy w sobie funkcję szlifierki oscylacyjnej i szlifierki delta. Można nią szlifować wzdłuż krawędzi, w narożnikach oraz na dużych powierzchniach

stopa szlifierki bosch
Płyta szlifierska nowego urządzenia składa się z dwóch części. Część przednią o kształcie delty można obracać. Pozwala to wykorzystać do szlifowania wszystkie trzy wierzchołki papieru ściernego, co wydłuża okres użytkowania papieru. Druga część płyty szlifierskiej stanowi uzupełnienie wierzchołka delta i pozwala na obróbkę większych powierzchni. Obie części posiadają system mocowania na rzepy Velcro, który nawet po latach intensywnego użytkowania wyróżnia się dobrą przyczepnością. Do pracy w miejscach trudno dostępnych użytkownik może korzystać z różnorodnych przystawek.

Nowa szlifierka uniwersalna Bosch została wyposażona w silnik o mocy 160 W i waży 1,5 kg. Umieszczony pośrodku rękojeści włącznik jest łatwo dostępny zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych.
Urządzenie posiada system mikrofiltracji umożliwiający efektywne odsysanie pyłu. Blisko 70% pyłu powstającego podczas szlifowania trafia do pojemnika z filtrem, skąd można go łatwo usunąć.

szlifowanie szlifierką bosch

Dodaj komentarz
* Pola wymagane