W marcu Bosch wprowadza do sprzedaży nową przecinarkę do metalu GCO 14-1. Silnik o mocy 2400 W i prędkość 3900 obrotów na minutę zapewniają szybki postęp w wykonywanej pracy. Urządzenie stosowane jest przez metalowców, hydraulików, monterów instalacji grzewczych oraz ślusarzy.

Kup w Narzedzia.pl
Przecinarka do metalu Bosch GCD 12 JL
dostawa
wysyłka
>12 dni
3 478,49

Główny obszar zastosowań elektronarzędzia to przycinanie kątowników, płaskowników i teowników ze stali oraz rur i profili z metalu i tworzyw sztucznych. Stabilna konstrukcja oraz odpowiednie zamocowanie obrabianego elementu zapewnia precyzyjne cięcie.

Model GCO 14-1 został wyposażony w metalową podstawę i solidną oś uchylną. Elektroniczny system łagodnego rozruchu umożliwia dokładne nacinanie materiału nie powodując jego zniszczenia. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej rękojeści służącej także do transportu maszyny, głowica dobrze leży w dłoni, a sama praca nie powoduje szybkiego zmęczenia. Włącznik/wyłącznik mogą wygodnie obsługiwać zarówno osoby prawo-, jak i leworęczne.

przcinarka bosch
praca przecinarką bosch

Przecinarka GCO 14-1.
Silnik o mocy 2400 W i prędkość obrotowa 3900 obrotów na minutę zapewniają szybki postęp w wykonywanej pracy.

Od strony stołu roboczego pokrywa ochronna przecinarki GCO 14-1 znajdująca się ponad obrabianym elementem jest całkowicie zamknięta, co zapobiega wyrzucaniu iskier w kierunku stołu roboczego. Bezpieczeństwo pracy podwyższa także sprawdzona w wielu innych elektronarzędziach Bosch blokada wrzeciona, która umożliwia szybką wymianę tarcz. W przypadku nadmiernego obciążenia urządzenia automatycznie uruchamiane jest sprzęgło przeciążeniowe. W celu transportu narzędzia, które waży 18 kg, głowicę blokuje się przy pomocy specjalnej blokady metalowej.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane