Dzięki szlifierkom typu żyrafa dotrzemy w każde miejsce szlifowanej powierzchni

Szlifierka do gipsów Żyrafa LPC97S firmy Virutex to idealne urządzenie do wykończeń malarskich i dekoracyjnych. Przeznaczono ją do szlifowania ścian i sufitów, jest łatwa w obsłudze i lekka. Narzędzie jest doskonale wyważone, dzięki czemu w prosty sposób możemy szlifować nim pod rozmaitymi kątami. Silnik umieszczono przy bagnecie urządzenia, w pobliżu dysku szlifującego, co sprawia, że urządzenie jest bardzo poręczne i umożliwia pracę na ścianach i sufitach z zapewnieniem całkowitej kontroli. Szlifierka posiada dużą powierzchnię szlifującą.

 

 

Elektroniczną kontrolę prędkości zastosowano po to, by można było wybrać najodpowiedniejszą prędkość do rodzaju szlifowanej powierzchni oraz stosowanego papieru ściernego. Szlifierka do gipsów Żyrafa LPC97S posiada wyłącznik z osłoną przeciw pyłom, ulokowany z dala od obszaru szlifowania. Wyposażone jest również w dyszę do połączenia z odciągiem, mającą system szybkiego mocowania do bagnetu. Rura do odciągu (4m) oraz torba do transportowania załączone w standardzie.

 

Natomiast bezprzegubowa szlifierka Żyrafa FLEX WST 700 VV Vario Plus to narzędzie do szlifowania i polerowania. Szlifierką tą można sięgnąć do sufitów i powierzchni do wysokości ponad 3 m, bez konieczności użycia drabiny i rusztowania. Do minimum zredukowano uciążliwość powodowaną przez gromadzący się nad głową pył. Co za tym idzie, i koszty sprzątania końcowego są mniejsze.

 

 

Długą pracę szlifierką Żyrafa FLEX WST 700 VV Vario Plus umożliwia optymalne rozłożenie ciężaru – głowica szlifierska z przodu, silnik z tyłu. Z papierami i akcesoriami szlifierskimi FLEX możliwość zastosowania jest nieograniczona. Żyrafa znajduje zastosowanie nie tylko przy suchym montażu i renowacji ścian, lecz także przy budowie pojazdów, wagonów, kontenerów i łodzi. Dzięki dodatkowej, trójkątnej głowicy istnieje możliwość szlifowania rogów ścian, natomiast podłączenie odkurzacza przemysłowego powoduje zdecydowane poprawienie komfortu pracy.

 

 

Kolejnym urządzeniem tego typu jest szlifierka do gipsów Żyrafa DED7748 wyprodukowana przez firmę Dedra. To narzędzie do powierzchni gipsowych o dużym zasięgu, z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej. Przy jej pomocy szlifowanie ścian oraz sufitów staje się o wiele wygodniejsze. Istnieje możliwość dołączenia do urządzenia węża odpylającego do odkurzacza przemysłowego. Pozwala na pracę w mniejszym zapyleniu, co ma bezpośredni wpływ na zdrowie użytkownika.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane