autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Kompaktowe wkrętaki akumulatorowe Black & Decker oferują wszechstronność zastosowań i ponadprzeciętne parametry.

Kup w Narzedzia.pl

Wkrętaki akumulatorowe mają wiele zastosowań. Idealnie sprawdzają się podczas montażu mebli,Black Decker KC460LN wieszania półek, mocowania zawiasów i okuć stolarki okiennej oraz drzwi czy też przy zawieszaniu wyposażenia i sprzętów na ścianach. Wkrętak akumulatorowy Black & Decker KC460LN został zaprojektowany specjalnie z myślą o tego typu pracach. Cechy narzędzia, takie jak nie-osiowe położenie uchwytu oraz dioda LED pozwalają na o wiele szybszą i bardziej komfortową pracę w porównaniu do konwencjonalnych śrubokrętów.

 

Elektronarzędzie Black & Decker czerpie energię z wykonanego w nowoczesnej technologii akumulatora Li-Ion o napięciu 3,6 V i pojemność 1,1 Ah. Bateria jest całkowicie ukryta w obudowie maszyny, a ładowanie ogniw odbywa się po bezpośrednim podłączeniu zasilacza do wkrętaka. Proces ten trwa około 12 godzin. Co więcej, akumulator utrzymuje się w stanie naładowania przez długi czas, nawet gdy produkt nie jest używany.

 

Silnik wkrętaka Black & Decker dysponuje maksymalnym momentem obrotowym 7,7 Nm, a jego wrzeciono może obracać się w lewo i w prawo z prędkością do 180KC460LN obr./min. Prędkość obrotowa jest regulowana za pomocą szerokiego włącznika, który zapewnia wygodę i łatwość użytkowania w każdym położeniu narzędzia. Ponadto wkrętak wyposażony jest w blokadę wrzeciona, która pozwala na montaż akcesoriów jedną ręką.

 

Ergonomiczny uchwyt wkrętaka Black & Decker pokryty jest miłą w dotyku okładziną antypoślizgową, która zapewnia pewny chwyt narzędzia i zwiększa komfort pracy. Warte uwagi są kompaktowe rozmiary urządzenia oraz bardzo mała masa, wynosząca 0,4 kg. Wyposażenie standardowe obejmuje 1 końcówkę wkrętarską oraz blaszany kufer przeznaczony do przechowywania narzędzia.

 

Wszystkie produkty firmy Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane