Wrocławska firma Proma Polska w najbliższych miesiącach zmieni lokalizację swojej siedziby. Dystrybutor maszyn, narzędzi i elektronarzędzi przeniesie się do nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu, który stanie w Parku Przemysłowym „Źródła-Błonie” w Gminie Miękinia.

Dotychczas umiejscowiona w kompleksie przy ul. Fabrycznej 14 Proma Polska oczekuje na swoją nową siedzibę, która stanie poza granicami miasta. W większej i nowocześniejszej hali biurowo-magazynowej o powierzchni 4.695,49 m2 znajdą się, m.in.: dwa duże działy serwisowe (maszyn i elektronarzędzi) oraz działy Kompletacji, Logistyczny, Handlowy, Doradztwa Technicznego i Administracji oraz magazyn wysokiego składowania.
- Szybki rozwój naszej firmy wymaga podejmowania nowych przedsięwzięć – mówi Rafał Wójcicki, Dyrektor Handlowy Proma Polska - Jednym z nich będzie rozbudowa i doskonalenie naszych usług, a co za tym idzie, zwiększenie zatrudnienia i efektywności logistycznej firmy. Park Przemysłowy „Źródła – Błonie” jest najlepszym miejscem do realizacji naszych celów.
W nowej, dwupiętrowej siedzibie magazynowane i serwisowane będą maszyny, narzędzia i elektronarzędzia takich marek jak Proma, Ferm i Arbortech. Ponadto znajdzie się tam dział profesjonalnego doradztwa technicznego i centrum szkoleń.
Park Przemysłowy „Źródła – Błonie” usytuowany jest w odległości 8km od granic Wrocławia i 15 km od jego centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 94. Ogólna jego powierzchnia wynosi 100ha. Gmina Miękinia, której częścią jest Park „Źródła-Błonie”, leży na międzynarodowym szlaku kolejowym Zgorzelec – Wrocław – Opole – Kraków - Medyka - Lwów. Przez ten teren przebiega także droga krajowa nr 94, a w pobliżu znajduje się autostrada A4 i wrocławski Port Lotniczy.
Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.
Proma Polska przedstawi pełną ofertę elektronarzędzi podczas VI targów PSB, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2008.
Z początkiem lutego 2008 firma Proma Polska wprowadziła na rynek nowy katalog „Maszyny i narzędzia 2008A”, w którym na 140 stronach prezentuje blisko 1.500 produktów marek Proma, Ferm Powerline, Ferm, Economy by Ferm i Arbortech, wraz z danymi technicznymi i cenami dla klienta detalicznego. Katalog można pobrać w wersji elektronicznej lub zamówić bezpłatny egzemplarz na www.promapl.pl.
Źródło: Proma Polska Sp. z o. o.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz