Wrzesień to czas nowości. Branża narzędziowa także szykuje kolejne debiuty. Marka ITAMATI wprowadziła na rynek kolejne produkty. Wzbogacono ofertę elektronarzędzi, sprzętów do domu i ogrodu, a także narzędzi ręcznych.

Zadowolenie klientów, pozytywne opinie na temat produktów ITAMATI oraz zapotrzebowanie rynku skłoniły firmę do poszerzenia oferty. Rok od debitu marka ITAMATI postanowiła wprowadzić na rynek kolejne produkty. Najnowsze narzędzia ITAMATI to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników w zakresie jakości i komfortu pracy, co bezpośrednio wpływa na efektywność Twoich działań. Doświadczenie producenta sprawiło, że narzędzia ITAMATI zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe tak, aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagającego majsterkowicza. ITAMATI postawiło na jakość, bezpieczeństwo użytkowania, intuicyjną obsługę, uniwersalności zastosowań.

Linia czerwona – elektronarzędzia – została wzbogacona o szlifierkę prostą z akcesoriami, dodatkowe wymienne akcesoria do niej, a także elektryczne mieszadło ręczne.

 

Najnowsze narzędzia do domu i ogrodu z linii zielonej to zamiatarka, rozdrabniacz do gałęzi, pompa zanurzeniowa do wody, buty do aeracji, pompkę nożną z manometrem.

 

Po raz pierwszy wprowadzono do oferty ITAMATI produkty do warsztatu, które reprezentują linię niebieską – zestaw narzędzi ręcznych, imadło, torba narzędziowa, mobilny warsztat, a nawet pastę BHP.

Z przyjemnością informujemy, że wjechały do nas kolejne NOWOŚCI marki ITAMATI!

Oczywiście wszystko dostępne w naszym sklepie narzedzia.pl

Dodaj komentarz
* Pola wymagane