autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Majster - sieć sklepów franczyzowch z drzwiami, panelami podłogowymi oraz materiałami wykończeniowymi dla domu, dynamicznie zwiększa swój udział w rynku. Zaledwie od 8 miesięcy pod nową na rynku marką funkcjonuje już 18 sklepów!!! Najnowszy z nich powstał w Żaganiu.

„To co należy podkreślić to niskie koszty przystąpienia do sieci Majster. Wkład własny to 50 tys. zł - a więc zaledwie połowa kwoty innych sieci franczyzowych. Pieniądze te w całości przeznaczane na zatowarowanie, natomiast opłata licencyjna to tylko 1000 zł” – mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych VOX, firmy będącej właścicielem marki Majster. Od franczyzobiorcy firma oczekuje zapewnienia budynku przystosowanego do prowadzenia działalności handlowej oraz doświadczenia w biznesie. W ramach pakietu franczyzowego zapewnia m.in. wyposażenie w emblematy przynależności sieciowej oraz wsparcie marketingowe.

Sieć Majster działa na terenie całego kraju, w głównie miastach gminnych i powiatowych. Klienci zaopatrujący się w sklepach Majster mogą liczyć na towary dobrej jakości w dobrej cenie pochodzące od znanych producentów m.in. Tarkett, Krono Original, DRE, Pol-skone, Profile VOX.
Rok 2007 Składy budowlane VOX zamierzają zamknąć liczbą 30 sklepów Majster.
Źródło: Składy budowlane VOX Sp.z o.o.
Dodaj komentarz
* Pola wymagane