Systemy akumulatorowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród amatorów majsterkowania. Coraz więcej użytkowników dostrzega zalety posiadania jednego akumulatora, który pozwala na zasilanie kilku elektronarzędzi z tej samej serii. Im więcej elektronarzędzi, tym bardziej atrakcyjna oferta, dlatego też nie bez powodu asortyment elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt nieustannie się poszerza, a grono miłośników marki wciąż rośnie.

Kup w Narzedzia.pl
Pilarka tarczowa Itamati PowerSystem 18Volt IKS18165-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
212,99
Wyrzynarka Itamati PowerSystem 18Volt IST1820-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
191,99
Dmuchawa do liści Itamati PowerSystem 18Volt ILB18190-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
102,99
Narzędzie wielofunkcyjne Itamati PowerSystem 18Volt IOP1832-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
172,99
Szlifierka kątowa Itamati PowerSystem 18Volt IWS18115-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
173,98
124,99

Nowości Itamati

Gdy na początku czerwca do oferty sklepu narzedzia.pl trafiły pierwsze akumulatorowe elektronarzędzia Itamati PowerSystem 18Volt, producent wówczas zapowiedział, że to jeszcze nie wszystko co ma do zaoferowania. Jak powiedział, tak zrobił i wcale nie musieliśmy długo czekać na efekty. Po niecałym miesiącu, oferta elektronarzędzi akumulatorowych Itamati została wzbogacona o kolejne narzędzia do domu i ogrodu. Do wiertarko-wkrętarki udarowej, pilarki i wyrzynarki dołączyła jeszcze szlifierka kątowa, narzędzie wielofunkcyjne, wiertarko-wkrętarka oraz dmuchawa do liści

Zestaw startowy Itamati

Kiedy dopiero zaczynamy swoją przygodę z majsterkowaniem, prawdopodobnie pierwszym elektronarzędziem, jakie kupimy do naszego domowego warsztatu będzie wiertarko-wkrętarka. Jest to wszechstronne urządzenie, z którego pomocą skręcimy meble, wywiercimy otwory, dokonamy małych przeróbek lub naprawimy drobne usterki w naszym domu. Specjalnie z myślą o osobach, które dopiero zaczynają budować swój warsztat narzędziowy, marka ITAMATI stworzyła zestaw startowy, który w przyszłości będzie można rozbudować o kolejne elektronarzędzia. Zestaw startowy ITAMATI składa się z wiertarko-wkrętarki ISR1835, 2 akumulatorów o pojemności 2.0Ah, ładowarki 2.4A oraz wygodnej torby do transportu i przechowywania całego zestawu. Kupując ten zestaw będziemy w posiadaniu 2 akumulatorów i ładowarki, które będziemy mogli wykorzystać do zasilania pozostałych elektronarzędzi z serii ITAMATI PowerSystem 18Volt.

Itamati PowerSystem 18Volt

Elektronarzędzia ITAMATI 18Volt

Marka ITAMATI dopiero rozpoczyna swoją przygodę z systemem akumulatorowym. Aktualnie zestaw startowy możemy dodatkowo poszerzyć o wiertarko-wkrętarkę udarową ISB1850-0, pilarkę tarczową IKS18165-0, szlifierkę kątową IWS18115-0, narzędzie wielofunkcyjne IOP18-32-0, wyrzynarkę IST1820-0, a także dmuchawę ogrodową ILB18190-0. Ponadto już teraz jest dostępny akumulator o pojemności 4.0Ah, który zapewni dłuższy czas pracy urządzeń o większym poborze energii (szlifierka, dmuchawa, pilarka). Do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja dwujęzyczna, po której zapoznaniu się praca będzie przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna. Zgodnie z zasadą racjonalnego gospodarowania odpadami, producent Itamati zadbał, aby ich opakowania były w pełni ekologiczne i produkowane wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystko po to, aby maksymalnie ograniczyć ilość generowanych śmieci i być bardziej przyjaznym dla środowiska. 

itamati PowerSystem 18volt

Bezprzewodowe szlifowanie kątówką

Akumulatorowa szlifierka kątowa Itamati IWS18115-0 to wysokoobrotowe urządzenie przeznaczone do cięcia i szlifowania różnych materiałów. Przystosowana jest do pracy tarczami o średnicy 115mm, co doskonale współgra z możliwościami urządzeń akumulatorowych o poręcznych konstrukcjach. Tarcza rozpędzana jest do prędkości 10 000 obrotów na minutę, dzięki czemu praca jest szybka i skuteczna. Dodatkowo lekka i kompaktowa konstrukcja szlifierki umożliwia obsługę jedną ręką, a zastosowana na korpusie guma antypoślizgowa zmniejsza poziom odczuwanych wibracji oraz poprawia chwyt. Dużym atutem jest blokada włącznika, która zapewnia wygodną pracę bez konieczności trzymania dłoni na spuście i jednocześnie umożliwia szybkie i łatwe wyłączanie silnika. Szlifierka Itamati IWS18115-0 doskonale się nadaje do cięcia metalowych profili, szlifowania spawów i powierzchni metalowych, a także do fazowania płytek ceramicznych i wykonywania w nich otworów przy pomocy koronek diamentowych. 

Itamati PowerSystem 18Volt

Jedno narzędzie, wiele możliwości

Wielofunkcyjne narzędzie akumulatorowe Itamati generuje ruch oscylacyjny, który przy zastosowaniu odpowiedniego osprzętu pozwala wykonywać wiele prac będących poza zasięgiem tradycyjnych elektronarzędzi. Akcesoria mocowane są beznarzędziowo w systemie OIS i pozwalają m.in. na cięcie, skrobanie, szlifowanie, usuwanie fug i klejów oraz wielu innych czynności. Pokrętło do regulacji prędkości obrotowej pozwala dobrać optymalną częstotliwość oscylacji do rodzaju osprzętu i obrabianego materiału. Dodatkowo możliwość instalacji przystawki do odsysania pyłu i następnie podłączenie odkurzacza sprawia, że pył spod stopy szlifierskiej zostaje zassany utrzymując w ten sposób czyste miejsce pracy. Miejsce robocze oświetlane jest za pomocą wbudowanej lampy LED. Do bardziej zaawansowanych prac zaleca się montaż dodatkowej rękojeści bocznej, która znajduje się w zestawie z elektronarzędziem. W zestawie znajdziemy również szereg akcesoriów, które pozwolą wykonać większość podstawowych prac.

Itamati PowerSystem 18Volt

Akumulatorowa dmuchawa

Znakomite narzędzie do zdmuchiwania opadłych liści, ściętej trawy i małych gałązek z chodników, ścieżek i trawników. Dzięki silnemu strumieniowi powietrza o prędkości 190km/h, umożliwia również skuteczne zgarnianie ziaren piasku, drobnych zanieczyszczeń w warsztacie, garażu i na podjazdach. Ergonomiczna konstrukcja dmuchawy oraz akumulatorowe zasilanie sprawiają, że urządzenie jest wygodne w obsłudze, ciche i bardzo mobilne. Dmuchawa Itamati ILB18190-0 jest doskonale przystosowana do długotrwałej pracy dzięki przesuwnemu włącznikowi blokowanemu w pozycji ON lub OFF, miękkiej powłoce antypoślizgowej i dobremu wyważeniu nieobciążającemu nadgarstka. Dodatkowo materiał, z którego została wykonana obniża masę całej konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu sztywności i trwałości obudowy. Dmuchawa akumulatorowa Itamati to znakomite urządzenie do pracy w ogrodzie i w warsztacie przez cały rok. 

Itamati PowerSystem 18Volt

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane