Już tej jesieni Black&Decker zaprezentowała 3 nowe modele odkurzaczy ogrodowych: GW3050, GW3030 oraz GW2810. Wszystkie prezentują jeszcze lepsze możliwości - gwarantują większą moc ssania i prędkość dmuchawy oraz dłuższy czas pracy dzięki powiększonemu workowi na odpady.

Kup w Narzedzia.pl
Odkurzacz ogrodowy BlackDecker GW3030
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
piątek
411

Na rynku elektronarzędzi ogrodowych pojawiły się 3 innowacyjne modele odkurzaczy do liści marki Black&Decker. Wśród nowości znalazły się odkurzacze: GW3050 z bogatym wyposażeniem oraz GW3030 i GW2810. Modele te, w porównaniu do zeszłorocznych, wyróżniają się między innymi: większą mocą ssania, większą prędkością pracy dmuchawy oraz nawet większą pojemnością worka na odpady.

W odkurzaczu ogrodowym Black&Decker GW3050 o mocy 3000W zainstalowano trwalszy wentylator poprawiający przepływ powietrza i zwiększający możliwości rozdrabniania odpadów przy jednoczesnym obniżeniu poziomu emitowanego hałasu. Odkurzacz posiada dwie wymienne tuby odpowiadające za dwie funkcje pracy – wydmuchu, która pozwala na zdmuchnięcie wszystkich liści w wybrane miejsce oraz rozdrabniania, dzięki której odkurzacz zasysając liście jednocześnie je rozdrabnia a odpady gromadzi w bardzo pojemnym - 50 litrowym worku. W modelu tym zwiększono efektywność rozdrabniania, która obecnie pozwala na aż 16-krotną redukcję objętości odpadów. Przyczynia się to nie tylko do wydłużenia czasu pracy narzędziem, ale także znacznie ułatwia i przyspiesza utylizację oraz kompostowanie odpadów. Aby jeszcze bardziej usprawnić prace ogrodowe, zaoszczędzić czas i uniknąć kłopotów z opróżnianiem worka Black&Decker wprowadził możliwość podłączenia odkurzacza GW3050 bezpośrednio do ogrodowego pojemnika na odpady.

To nie jedyne udogodnienia zastosowane w nowym odkurzaczu GW3050 Black&Decker. Model ten posiada płynną regulację prędkości pracy wentylatora, którą można ustawiać w zakresie od 230km/godz. (funkcja odkurzania) do 418km/godz. (funkcja wydmuchu). Tak duża prędkość pracy dmuchawy w połączeniu z wbudowanym drapakiem do usuwania mokrych, przyklejonych liści znacznie usprawnia najtrudniejsze zadania w ogrodzie. Większy komfort pracy użytkownika oraz swobodę posługiwania się narzędziem zapewniają lekka konstrukcja, uchwyt z regulowanym pozycjonowaniem i pas naramienny.

Odkurzacz ogrodowy GW3020 Black&Decker prezentuje takie same możliwości jak model wyżej zaprezentowany model, a jedyną różnicą jest skromniejsze wyposażenie. Odkurzacz GW3020 jest adresowany do mniej wymagającego uzytkownika. Nie posiada bowiem regulowanej rękojeści i drapaka. Nie ma także możliwości podłączenia GW3020 Black&Decker do kosza na odpady.

Ostatni z zaprezentowanych modeli to odkurzacz ogrodowy GW2810. Cechuje go mniejsza moc - 2800W, a tym samym maksymalna prędkość pracy wynosi w tym przypadku 380km/h. Odkurzacz GW2810 Black&Decker jest lżejszy, a praca nim jest komfortowa. Model GW2810 jest idealna dla właścicieli małych i średnich posesji. 

Nowe modele odkurzaczy ogrodowych Black&Decker GW3050, GW3020, GW2810 czekają na Ciebie już tej jesieni.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane