Nowe systemy natryskowe PFS 3000-2 i PFS 5000 E to pełen profesjonalizm. Z powodzeniem można osiągnąć najwyższe efekty pracy. Nikt nie uwierzy, że sam równomiernie, bez rozpryskiwania, i zbędnego bałaganu odświeżyłeś ściany w salonie, pomalowałeś altanę, odmalowałeś stary kredens, itp. Innowacyjne systemy natryskowe Bosch umożliwiają rozpylanie farb ściennych, lakierów i lazur przy użyciu tego samego pistoletu, a innowacyjny zbiornik pozwala na szybkie uzupełnienie rozpylanej substancji i ułatwia czyszczenie.

Kup w Narzedzia.pl
System natryskowy Bosch PFS 5000 E
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
697,99
System natryskowy Bosch PFS 3000-2
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
573

Technologia ALLPaint sprawia, że nowe systemy natryskowe Bosch bardzo różnią się od dotychczas dostępnych. Zarówno przy malowaniu wodnymi lazurami do drewna, rzadkimi lakierami, a także gęstymi farbami do ścian i sufitów – wystarczy ustawić odpowiedni tryb pracy i innowacyjne systemy natryskowe dopasowane są do aktualnie wykorzystywanej substancji. Dzięki temu czas przygotowania urządzenia do pracy został znacznie zredukowany. Systemy natryskowe zostały wyposażone w wydajne silniki, zatem nie ma potrzeby rozcieńczania większości farb i lakierów. Zbiornik z praktycznym systemem SDS umożliwia szybkie dolewanie rozpylanej substancji i łatwe czyszczenie. Dzięki funkcji ConstantFeed system natryskowy jest stale zaopatrywany w rozpylaną substancję, niezależnie od pozycji pracy. Po zakończoneniu pewnego etapu, systemy wystarczy przepłukać, w razie potrzeby wymienić dyszę i zmienić tryb pracy i już można brać się za kolejny projekt. Cienki strumień rozpylanej substancji równomiernie pokryje i wypełni każdą szczelinę i najbardziej odległy kąt.

Dla każdego - praktyczny i mobilny system natryskowy PFS 3000-2

System natryskowy PFS 3000-2 wyposażony jest w silnik o mocy 650 W z 2-stopniową regulacją: do farb ściennych i farb do drewna. Główne zastosowania to: malowanie ścian lub strukturyzowanych powierzchni, takich jak mury, oraz lakierowanie i lazurowanie mebli lub parkanów ogrodowych. Dzięki paskowi naramiennemu, który pozwala na zawieszenie narzędzia na ramieniu oraz giętkiemu wężowi powietrza o długości dwóch metrów, nowy system natryskowy jest bardzo poręczny i mobilny. W skład wyposażenia standardowego systemu Bosch PFS 3000-2 wchodzi 1 pojemnik na farbę, 2 dysze, pasek naramienny, szczotka do czyszczenia i filtr do farby.

Do wymagających działań - wszechstronny system natryskowy PFS 5000 E

Dzięki silnikowi o mocy 1200W system natryskowy Bosch PFS 5000 E pozwala na rozpylanie wszystkich farb i lakierów bez wcześniejszego rozcieńczenia. To wydajne urządzenie do malowania jest idealne do odnowienia całego mieszkania i domu, wewnątrz i na zewnątrz ‒ od różnego typu ścian, poprzez drewniane podłogi, kończąc na oszalowaniu, wykonanym metodą na wpust i pióro. Dużą mobilność systemu natryskowego Bosch PFS 5000E gwarantują wbudowane kółka i czterometrowy, wytrzymały wąż powietrza, który można po prostu odwinąć z narzędzia. Do obsługi nowego systemu natryskowego PFS 5000 E służy wygodny przycisk nożny.

Systemy natryskowe PFS 3000-2 i PFS 5000 E już są w sprzedaży. Nic tylko działać!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane