Uniwersalna piła Skil 5330AA to kompaktowe narzędzie o dużej mocy do cięcia różnych materiałów. Majsterkowicze znajdą w niej nieocenioną pomoc – piła poradzi sobie doskonale w pracach związanych z cięciem paneli podłogowych, płytek ceramicznych, płyt drewnianych, profili aluminiowych, rur z tworzywa sztucznego, itp.

Kup w Narzedzia.pl
Pilarka tarczowa Itamati PowerSystem 18Volt IKS18165-140
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
370,92 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
296,74

Skil wprowadza kolejną nowość dla majsterkowiczów - uniwersalna piła Skil 5330AA. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 600 W i dużej głębokości cięcia - 28,5 mm - narzędzie z łatwością radzi sobie z wieloma zadaniami. Tym jednym kompaktowym urządzeniem użytkownik może wykonać większość prac wymagających cięcia – w domu i w ogrodzie.

Przeznaczenie

Skil 5330AA pomoże przy układaniu podłóg (panele laminowane), remoncie łazienki (płytki ceramiczne i rury z tworzywa sztucznego), montażu ogrodzenia w ogrodzie (deski drewniane), montażu drzwi przesuwnych w szafach (szyny aluminiowe), wycinaniu otworu na gniazdo elektryczne w płytach (łatwe cięcia wgłębne) i wielu innych pracach!

Komfortowa praca


Kompaktowa piła Skil 5330AA jest lekka i można ją obsługiwać jedną ręką, co zapewnia użytkownikom maksimum swobody podczas pracy. Piła ma też wbudowany w uchwyt schowek na klucze, dzięki czemu zawsze łatwo je znaleźć.

W wyposażeniu


Piła Skil jest dostępna wraz z dwiema tarczami HSS (80 zębów), które zapewniają szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów, oraz tarczą diamentową do cięcia płytek ceramicznych. W wyposażeniu znajduje się także prowadnica równoległa ułatwiająca cięcie oraz wąż do podłączenia odkurzacza, który zapewnia niską emisję pyłu w czasie pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane