Posiadanie ogródka to dla wielu z nas niezwykła frajda. Sadzenie i pielęgnowanie roślin pozwala nam zebrać plon. Często jednak zdarza się, że nasze działki plądrowane są przez amatorów cudzego mienia. Jak zatem zabezpieczyć teren przed intruzami?

Kup w Narzedzia.pl
Wąż ogrodowy SPRINT 1/2'' 30 m Bradas WFS1/230
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
65 PLN 31,50 PLN
Sekator nożycowy Fiskars L74 (112290)
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
164,90 PLN
Kompostownik 850l Prosperplast IKEV850C
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
229,30 PLN

Fot. LegiNiejednokrotnie bywa, że wracając na naszą działkę zastajemy ją w zdewastowanym stanie. Zniszczone ogrodzenie, połamane ławki czy stoliki oraz, co najważniejsze brak narzędzi oraz plonów. Złodzieje kradną wszystko co wpadnie im w ręce nie zbaczając na szkody, które wyrządzają. Wiadomym jest, że nie jesteśmy w stanie zbudować fortecy odstraszającej już samym wyglądem. Ale jednak postawienie odpowiedniego ogrodzenia pozwoli nam w znacznym stopniu ochronić naszą własność. Dobrym rozwiązaniem okazać się mogą ogrodzenia panelowe firmy Legi.

Solidna, ażurowa konstrukcja idealnie wpasuje się w krajobraz działkowego otoczenia. Panele z odpowiednio dobraną wielkością oczek nie przesłonią nam widoku oraz nie zblokują dostępu promieni słonecznych, tak potrzebnych do rozwoju warzyw i roślin. Dodatkowo będą też idealną podporą dla pnączy ogrodowych, których siła wzrostu jest bardzo duża. Uzyskany efekt dekoracyjny w postaci roślinnego parawanu doskonale przyozdobi naszą działkę.

Częstym argumentem decydującym o wyborze danego ogrodzenia jest sposób montażu. Ogródki działkowe z reguły posiadają ograniczoną przestrzeń, która graniczy bezpośrednio z sąsiadami. Stąd prosty i nieinwazyjny montaż całości jest bardzo ważny. Ogrodzenia panelowe sprawdzą się tu doskonale dzięki kratom montowanym na tzw. zakładkę oraz jednej spajającej całość śrubie. W ten sposób jesteśmy w stanie postawić ogrodzenie wokół całej działki zaledwie w ciągu jednego dnia. Dodatkowo ogrodzenia te zabezpieczone są powłoką antykorozyjną uzyskaną dzięki technologii cynkowania ogniowego. W ten oto sposób woda, deszcz czy mróz nie wpłyną destrukcyjnie na stalowe elementy dając nam długoletnią gwarancję użyteczności.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz