Bosch rozszerza ofertę profesjonalnych narzędzi wielofunkcyjnych GOP o nowe modele. Atutem nowych oscylacyjnych narzędzi wielofunkcyjnych jest zróżnicowany osprzęt pozwalający na użycie przy wielu różnych pracach oraz innowacyjny system mocowania osprzętu Starlock z funkcją Snap-In umożliwia jego szybką i beznarzędziową wymianę.

Kup w Narzedzia.pl
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch GOP 30-28
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
619,90
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch GOP 55-36
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 159
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch GOP 40-30
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
835,99
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch GOP 30-28
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 160,99
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch GOP 40-30
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 377,99
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch GOP 55-36
dostawa
wysyłka
8-11 dni
2 013,99

Bosch wprowadza na rynek nowe modele narzędzi wielofunkcyjnych: sieciowe GOP 55-36, GOP 40-30, GOP 30-28. Dostępne są urządzenia w trzech klasach wydajności: Starlock, StarlockPlus i StarlockMax. Klasa definiuje rodzaj prac, dla których narzędzie jest dedykowane- im jest ona wyższa tym większy jest zakres zastosowań narzędzia. Nowy system mocowania osprzętu Starlock z funkcją Snap-In, zaprojektowany przez Bosch i Fein, gwarantuje szybsze tempo pracy, większą wydajność i bardziej precyzyjny rezultat. W ramach systemu dostępne są 32 akcesoria Starlock, 4 akcesoria StarlockPlus i 12 akcesoriów StarlockMax. Osprzęt niższej klasy jest kompatybilny z narzędziami wyższej klasy. Oznacza to, że wszystkie akcesoria są kompatybilne z narzędziem StarlockMax. Dodatkowo, całkowita oferta osprzętu Starlock jest kompatybilna z narzędziami oscylacyjnymi poprzednich generacji.

Zobacz wszystkie narzędzia wielofunkcyjne w sklepie narzedzia.pl!


Trzy klasy wydajności

Model GOP 55-36 Professional należy do klasy wydajności StarlockMax. Wyposażony w silnik o mocy 550W oferuje szybkie tempo pracy podczas zaawansowanych prac, np. przy wykonywaniu nacięć i szczelin podczas renowacji konstrukcji dachu. Narzędzie GOP 40-30 Professional z silnikiem o mocy 400W to klasa wydajności StarlockPlus. Dzięki mniejszemu kątowi oscylacji odznacza się ono większą precyzją. Zintegrowane z narzędziem oświetlenie LED sprawia, że GOP 40-30 doskonale sprawdza się podczas prac adaptacyjnych wykonywanych w zaciemnionych miejscach. W ramach klasy StarlokPlus dostępne jest też model GOP 30-28 Professional z silnikiem o mocy 300W. Wszechstronność tego modelu sprawia, że z powodzeniem można go używać także np. do usuwania fug w płytkach ściennych i podłogowych.

Czytaj też: Czym ciąć panele podłogowe? Przegląd narzędzi Bosch do cięcia paneli laminowanychInnowacyjna funkcja Snap-In umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę osprzętu

Profesjonalne narzędzia wielofunkcyjne GOP 55-36 Professional, GOP 40-30 Professional oraz model akumulatorowy GOP 18 V-28 Professional są wyposażone w nowy system mocowania osprzętu Starlock i funkcję Snap-In. To rozwiązanie firmy Bosch umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę osprzętu w ciągu zaledwie trzech sekund. Funkcja Snap-In działa na podobnej zasadzie jak wiązania w nartach: wystarczy włożyć osprzęt, docisnąć uchwyt i gotowe. Dzięki temu użytkownik może od razu przystąpić do pracy. Aby wyjąć osprzęt, wystarczy uruchomić dźwignię na głowicy narzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane