Czym się wyróżniają? Co powoduje, że właśnie te modele zyskały najwyższe uznanie klientów? Wśród szerokiej gamy młotowiertarek oferowanych przez sklep narzedzia.pl, największym powodzeniem cieszyły się:

Kup w Narzedzia.pl
852,71
Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
738,99
Młotowiertarka udarowo-obrotowa Bosch GBH 2-26 DRE
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
654,49

Młotowiertarka GBH 2-26 DFR Bosch ProfessionalMłotowiertarka GBH 2-26 DFR Bosch Professional
To najlepsze narzędzie wśród dwukilogramowych młotów Boscha. Urządzenie przeznaczone dla profesjonalistów posiada silnik o mocy 800 W oraz ulepszony mechanizm udarowy zapewniający większą wydajność pracy w porównaniu do innych modeli.
Dwukilogramowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-26 DFR ustanawiają nowy standard wydajności i żywotności. Silniki o mocy 800 W oraz ulepszony mechanizm udarowy gwarantują energię pojedynczego udaru wynoszącą 2,7 J. Energia udaru jest przenoszona na narzędzie niemal bez strat, co znacznie ułatwia pracę użytkownikom.
Młotowiertarki GBH 2-26 DFR Bosch Professional wiercą nawet o 34% szybciej od innych porównywalnych młotów dwukilogramowych. Fot.: BoschMłotowiertarki GBH 2-26 DFR Bosch Professional wiercą nawet o 34% szybciej od innych porównywalnych młotów dwukilogramowych. Fot.: BoschMłot GBH 2-26 DFR posiada 3 nastawne zakresy pracy: wiercenie, wiercenie z udarem oraz podkuwanie.
Urządzenia charakteryzują się większą trwałością. Bosch wydłużył ich żywotność o 50 % w porównaniu do poprzednich modeli. Przy użyciu młota GBH 2-26 DFR użytkownik może wywiercić w betonie do 100 000 otworów pod kołki (średnica 10 mm, głębokość 50 mm). Udało się to osiągnąć dzięki optymalizacji systemu uszczelnień, chłodzenia silnika i pracy przekładni oraz wzmocnieniu konstrukcji i wydłużeniu powierzchni zabieraka w uchwycie narzędziowym SDS-plus.

Młoty udarowo-obrotowe GBH 2-26 DFR oprócz funkcji dłutowania mają możliwość wykonywania obrotów w prawo i w lewo. Zostały bowiem zaopatrzone w obrotowy szczotkotrzymacz.
Uchwyt narzędziowy po raz pierwszy został zaprojektowany jako część zamienna. Wymiana uchwytu na nowy trwa ok. 15 minut i można ją wykonać w serwisie. W przypadku innych modeli konieczny jest demontaż całego młota, co często skraca okres eksploatacji urządzenia. Model GBH 2-26 DFR posiada wymienny uchwyt SDS-plus na szybkozaciskowy uchwyt wiertarski. Oba uchwyty są zabezpieczone przed wnikaniem pyłu i można je stosować wymiennie. Dzięki temu użytkownik może w ciągu paru sekund przezbroić młot do prac w kamieniu lub do obróbki drewna i metalu.

Młotowiertarka DH24PC3 HitachiMłotowiertarka DH24PC3 Hitachi
Młotowiertarka Hikoki DH24PC3 wykonana jest ze specjalnej powłoki, która ma za zadanie tłumić drgania oraz polepszać trzymanie się młota w rękach.
Młotowiertarka Hitachi wyposażona jest w 2 funkcje pracy: wiercenie, wiercenie udarowe. Dzięki zastosowaniu nowego silnika, młot DH24PB3 charakteryzuje się większą odpornością na przeciążenia oraz wysoką prędkością wiercenia. DH24PC3 jest wyposażony w dodatkowy uchwyt, ogranicznik głębokości wiercenia, nowe odporne na uderzenia walizki.
Młot HITACHI DH24PC3 posiada wbudowany system wyrównania ciśnienia wewnętrznego i zewnętrznego - zapobieganie wyciekom oleju.Młot udarowo-obrotowy GBH 2-26 DRE Bosch ProfessionalMłot udarowo-obrotowy GBH 2-26 DRE Bosch Professional
Urządzenie przeznaczone dla profesjonalistów posiada silnik o mocy 800 W oraz ulepszony mechanizm udarowy zapewniający większą wydajność pracy w porównaniu do innych modeli. Młot GBH 2-26 DRE posiada 3 nastawne zakresy pracy: wiercenie, wiercenie z udarem oraz podkuwanie. Przy użyciu młota GBH 2-26 DRE użytkownik może wywiercić w betonie do 100 000 otworów pod kołki (średnica 10 mm, głębokość 50 mm). Udało się to osiągnąć dzięki optymalizacji systemu uszczelnień, chłodzenia silnika i pracy przekładni oraz wzmocnieniu konstrukcji i wydłużeniu powierzchni zabieraka w uchwycie narzędziowym SDS-plus. Urządzenia występują w dwóch wersjach: GBH 2-26 DRE oraz GBH 2-26 DFR.
 

Młotowiertarka SDS-Plus D25123K DeWaltMłotowiertarka SDS-Plus D25123K DeWalt  
Doskonała przy wierceniach pod kotwy i mocowania w betonie i w cegle od 4 do 26 mm. Funkcja wyłączenia udaru do wiercenia w drewnie, stali, ceramice oraz do wkręcania. Funkcja wyłączenia obrotów do dłutowania w cegle, murze i okazjonalnie w betonie. Duży mechanizm pneumatyczny o średnicy 22 mm zapewnia maksymalne parametry pracy przy ograniczonym obciążeniu najważniejszych komponentów. Elektronika pełnofalowa umożliwia bardzo precyzyjne sterowanie prędkością obrotową. Sprzęgło bezpieczeństwa zapobiega odbiciom oraz konsekwencjom zakleszczenia wiertła w materiale. Ergonomiczna, pokryta miękką, gumową wykładziną tylna rękojeść zapewnia większą wygodę użytkowania. Ergonomiczna, zaokrąglona konstrukcja umożliwia wygodne użycie w każdym zastosowaniu. Ulepszony system uszczelnienia chroni przed przenikaniem pyłu do wewnątrz mechanizmu zapewniając jego długą żywotność. Konstrukcja szczelin wylotowych powietrza zapewnia jego wydmuch w kierunku bezpiecznym dla oczu użytkownika

Młotowiertarka HR2460 Makita
Ten lekki młot udarowo-obrotowy Makita HR2460 charakteryzuje się wysoką wydajnością, funkcjonalnością i trwałością, które docenią zarówno profesjonaliści jak i majsterkowicze. Masa młotka Hr2460 to zaledwie 2,5 kg. Młotowiertarka HR2460 jest przeznaczona do wiercenia oraz wiercenia udarowego. Mechanizm Makita HR 2460 jest chroniony przed kurzem, co czyni go trwalszym w użyciu. Hr2460 ma również ochronę szczotek węglowych: dzięki zastosowaniu specjalnego systemu ochrony przed kurzem, ich żywotność wzrosła 2,7-krotnie w porównaniu z innymi modelami.
Elektroniczna kontrola prędkości w pracy wiertarki Makita HR2460 zapewnia wysoką dokładność wiercenia i wysoką jakość wykonywanych prac. Wszechstronność młotowiertarki Makita HR 2460 dodaje do możliwość zastosowania jej do wielu prac. Model Hr2460 charakteryzuje się tym samym momentem obrotowym w prawo i w lewo, umożliwia zainstalowanie narzędzia pod wieloma kątami (40stopniowa skala ustawień), co zmniejsza zmęczenie operatora i pozwala na pracę w różnych pozycjach.
Sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza elektronarzędzie przy zablokowaniu wiertła, znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas pracy z młotem i chroni mechanizm przed wczesnym zużyciem. Dodatkowy komfort stanowią wygodne uchwyty i obudowa przekładni wyposażona w gumowy uchwyt, który umożliwia maksymalną kontrolę nad procesem i zmniejsza negatywny wpływ drgań na użytkownika.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz