Kupienie odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca jest często wyzwaniem, tym bardziej w ostatniej chwili. Jest jednak pewna rzecz, którą lubi wielu ojców – majsterkowanie! Marka Dremel podpowiada, co może szczególnie ucieszyć Twojego tatę.

Kup w Narzedzia.pl
Pistolet do klejenia Dremel Glue gun 930
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
105
Urządzenie wielofunkcyjne z akcesoriami Dremel 3000-15
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
258,99
Lutownica Versa tip hobby Dremel F0132000KA
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
183,99
Mikropalnik gazowy Dremel versa tip
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
191

Wielofunkcyjne elektronarzędzia Dremel świetnie sprawdzają się zarówno podczas napraw, remontów, jak i wykonywania własnych projektów. Już jedno narzędzie i odrobina chęci mogą sprawić, że w domu lub jego otoczeniu wiele się zmieni.

Dremel 3000 to narzędzie wielofunkcyjne, które idealnie nadaje się do czasochłonnych projektów dzięki stabilnemu, sieciowemu zasilaniu. Dremel 3000 ma wiele zastosowań. Świetnie sprawdza się przy pracach w drewnie. Można nim wyciąć półki, szlifować nierówne powierzchnie, czy wiercić otwory. Idealnie nadaje się także do renowacji mebli. Narzędzie wielofunkcyjne Dremel przyda się także do wykonywania projektów dekoracyjnych, takich jak grawerowanie doniczek, wykonywanie biżuterii czy ozdób świątecznych.

Pełna regulacja prędkości pozwala dostosować pracę narzędzia do wykonywanej czynności. Ergonomiczna konstrukcja i niewielka waga (0,55kg) zapewniają komfort pracy. Innowacyjna nakrętka kształtowa EZ Twist umożliwia wymianę osprzętu bez użycia klucza.

Zestaw z serii Hobby Line zawiera przystawkę – uchwyt do precyzyjnej pracy i 25 akcesoriów. Narzędzie wraz z osprzętem zapakowane jest w miękką torbę.

Dremel Glue Gun 930 to pistolet do klejenia, świetnie sprawdzający się w specjalistycznych zastosowaniach. Posiada on dwa ustawienia temperatury. Wysoka temperatura zalecana jest do klejenia drewna, ceramiki, tworzyw, szkła. Niska temperatura dedykowana jest do projektów dekoracyjnych. Możliwości zastosowań są wręcz nieograniczone.

Glue Gun posiada stabilną podstawę i  rozkładaną plastikową podpórkę, które   umożliwiają odstawienie narzędzia.  Silikonowe osłony na dysze zabezpieczają przed oparzeniem. Narzędzie jest zabezpieczone przed wyciekiem kleju na obrabiany materiał. Dokładną pracę ułatwia także precyzyjna końcówka, która pomaga w klejeniu wgłębnym. Czas nagrzewania pistoletu to jedynie 5 minut. 

 

Zestaw z serii Hobby Line zawiera 12 sztyftów kleju brokatowego, dzięki czemu można wraz z dziećmi czy wnukami wykonać piękne dekoracje. Dodatkowo zestaw zawiera po trzy sztyfty kleju do wysokiej i niskiej temperatury.

Dremel VersaTip to palnik gazowy z sześcioma wymiennymi końcówkami. Dzięki temu VersaTip to tak naprawdę sześć bezprzewodowych narzędzi w jednym palniku. Idealnie nadaje się do obkurczania przewodów, lutowania, stapiania i nadawania kształtów, wypalania w drewnie, cięcia na gorąco, skrawania na gorąco i usuwania farby. Liczbę możliwych do wykonania projektów ogranicza jedynie wyobraźnia. Możliwość regulacji temperatury dodatkowo zwiększa elastyczność zastosowań narzędzia. VersaTip jest zasilany ciekłym gazem butanowym, jest więc zawsze gotowy do pracy.

Dremel Versatip w zestawie Hobby Line zawiera sześć końcówek, cynę i gąbkę do lutowania. Całość wraz narzędziem umieszczone są w metalowej skrzynce.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane