Bosch wprowadził innowacyjne dalmierze laserowe PLR 30 C i PLR 50 C z Bluetooth i aplikacją do przenoszenia danych dla majsterkowiczów. Z nowymi dalmierzami laserowymi Bosch PLR 30 C i PLR 50 C wykonanie potrzebnych pomiarów jest jeszcze łatwiejsze. Teraz wszystkie dane z dalmierza można przesłać za pomocą Bluetooth na smartfon i tablet. Zainstalowana na tych urządzeniach aplikacja PLR measure&go pozwoli szybko zapisać i przetworzyć potrzebne obliczenia.

Kup w Narzedzia.pl
Dalmierz laserowy Bosch Zamo III Basic
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
220,49

Dalmierze Bosch PLR 30 C i PLR 50 C to pierwsze na rynku dalmierze laserowe dla majsterkowiczów, które posiadają zintegrowane łącze Bluetooth. Przy jego pomocy szybko przeniesiemy pomiary do zainstalowanej na smartfonie lub tablecie darmowej aplikacji PLR measure&go. Wykonanie zdjęcia lub szkicu, przeniesienie pomiarów, zrobienie notatek, zapisanie danych i wysłanie ich e-mailem ‒ wszystko wykonamy teraz w bezpłatnej aplikacji Boscha. Dzięki temu unikniemy błędów, które zdarzają się przy ręcznym przenoszeniu pomiarów. Aplikacja, dostępna dla smartfonów i tabletów z Android oraz iOS, zastępuje ołówek i kartkę papieru, które łatwo można zgubić i utracić ważne dane.

Przeczytaj też: Jakie urządzenia pomiarowe? Dalmierz PLR 15 i wykrywacz metali PMD 7 Bosch

 

PLR 30 C ‒ dalmierz ze wszystkimi funkcjami podstawowymi potrzebnymi do pracy


Dalmierz laserowy PLR 30 C jest wyposażony we wszystkie funkcje podstawowe potrzebne do pracy: mierzy długości, automatycznie oblicza powierzchnię i kubaturę, dodaje i odejmuje wyniki. Do obliczenia ilości potrzebnej do remontu farby lub tapety wystarczy zmierzyć długość i wysokość ścian, obliczyć powierzchnię ściany i nanieść wyniki na szkic wykonany w aplikacji. Szkic w aplikacji na smartfonie lub tablecie można zabrać ze sobą do marketu budowlanego lub wysłać w formacie PDF malarzowi. Dalmierz PLR 30 C mierzy odległości w zasięgu 30 metrów z dokładnością do 2 milimetrów. Dalmierz PLR 30 C wyróżnia się kompaktową konstrukcją i niską wagą: przy wymiarach 10 x 4 centymetry waży tylko około 80 gramów.

Zobacz: Dalmierz Stanley TLM65 - dla majsterkowiczów

 

Dalmierz PLR 50 C zapewnia szeroki zakres funkcji i prosta obsługa za pomocą wyświetlacza dotykowego


Majsterkowiczom, którzy potrzebują szerszego zakresu funkcjonalności i przykładają wagę do możliwie jak najprostszej obsługi, Bosch oferuje dalmierz PLR 50 C. Jest to pierwszy dalmierz laserowy dla majsterkowiczów z możliwością obsługi za pomocą kolorowego wyświetlacza 2,4 cala. Dalmierz oferuje wszystkie funkcje podstawowe: pomiar długości, obliczanie powierzchni i kubatury, dodawanie i odejmowanie wyników oraz pomiar ciągły ze wskazaniem wartości minimalnej/maksymalnej. Dodatkowo umożliwia podwójny pośredni pomiar wysokości oraz pośredni pomiar długości i wysokości: w przypadku konieczności pomiaru odległości do ściany, przy której stoją meble, wystarczy nakierować dalmierz PLR 50 C na niezastawiony fragment ściany. Na podstawie odległości i kąta pomiaru przyrząd automatycznie obliczy rzeczywistą odległość. Umożliwia to czujnik nachylenia, który po raz pierwszy zintegrowano w dalmierzu laserowym dla majsterkowiczów. Dzięki temu dalmierz PLR 50 C może pełnić nie tylko rolę miernika nachylenia, przy pomocy którego można określić na przykład kąt nachylenia poręczy schodów, lecz także dodatkowo rolę cyfrowej poziomicy (podobnie jak poziomica laserowa Bosch PLL 1P).

PLR 50 C jest wyposażony w wewnętrzną pamięć, która zapisuje do 10 pomiarów, oraz stopkę znajdującą się w dolnej części przyrządu. Dalmierz PLR 50 C mierzy odległości w zasięgu 50 metrów z dokładnością do 2 milimetrów. Do obsługi przyrządu służy włącznik/wyłącznik oraz intuicyjne symbole na wyświetlaczu. Dalmierz mierzy zaledwie 11,5 x 5 centymetrów i waży 160 gramów. Dzięki temu PLR 50 C jest kompaktowym przyrządem oferującym wszystkie funkcje pomiarowe i niwelacyjne potrzebne zaawansowanym majsterkowiczom.

 

Polecane artykuły:

1. Mały rozmiar, duże możliwości - nowy laser Leica Disto D110

2. Dalmierz DLE 50 i jego zamiennik GLM 50 – ulubieńcy profesjonalistów

Komentarze
  • Kajetan 2015-05-31

    Ja mam w domu dalmierz z proline , 40 metrowy i całkiem spoko daje rade

Dodaj komentarz
* Pola wymagane