Bosch rozszerza swój innowacyjny system Wireless Charging nowy o kompaktowy i wydajny akumulator o napięciu 10,8V i pojemności 2,5Ah. Dzięki GBA 10,8 V 2,5 AH OW-B Professional użytkownicy elektronarzędzi mogą korzystać z zalet indukcyjnego, bezprzewodowego ładowania także w klasie napięcia 10,8V. Rozwiązanie Wireless Charging to elektronarzędzia zawsze gotowe do użycia zarówno w pracy stacjonarnej jak i w terenie.

Bosch rozszerza system ładowania bezprzewodowego Wireless Charging o akumulator o napięciu 10,8V. Co to oznacza dla użytkonika? Jeszcze większa wydajność i elastyczność działania.

Czytaj też: Nowy wymiar ładowania elektronarzędzi akumulatorowych - System Bosch Wireless Charging dla profesjonalistów

 

Wyższa wydajność, prostsze planowanie pracy

Rozwiązanie stacjonarne z ramką montażową, którą można umieścić na ławie roboczej, regale lub blacie,jest dedykowane dla klasy napięcia 10,8V. Akumulatory 10,8V są kompatybilne z dotychczasowym systemem narzędzi


Użytkownicy, którzy posiadają ładowarkę GAL 1830 W Professional mogą ładować w niej także nowy akumulator 10,8V - jest on kompatybilny z dotychczasowym systemem. Akumulator jest także częścią systemu Flexible Power firmy Bosch - z nielicznymi wyjątkami uwarunkowanymi konstrukcją jest on kompatybilny ze wszystkimi narzędziami akumulatorowymi tej samej klasy napięcia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane