Zapytaliśmy ekspertów, jaka wiertarka udarowa Bosch jest najlepsza? Na postawie ich opinii przygotowaliśmy ranking wiertarek udarowych Bosch. Profesjonaliści wskazali 3 modele wiertarek z udarem: GSB 21-2 RCT, GSB 13 RE, GSB 1600 RE.

Nr 1 Wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT – najmocniejsza

Pierwsze miejsce zajęła wiertarka udarowa Bosch GSB 21-2 RCT. Wybór ten nie dziwi, jest to wiertarka udarowa 2-biegowa o wysokiej mocy 1300W – pozwala na skuteczne wiercenie w betonie. Wiertarka udarowa z udarem mechanicznym wyposażona w zębaty uchwyt wiertarski – zapewnia pewne mocowanie osprzętu czyli precyzję działania. W zestawie walizka dla łatwego transportu, bo na tym też zależy specjalistom.

bosh gbs 21-2-rct

OPINIA PROFESJONALISTY:

Jesteśmy zadowoleni z zakupu. produkt spełnia wszelkie oczekiwania. Wprzyszłości planuję zakup kolejnej wiertarki Bosch z samozaciskiem.

 

Nr 2 Wiertarka udarowa Bosch GSB 1600 RE - idealna relacja mocy do masy

Drugie miejsce zajęła wiertarka udarowa Bosch GSB 1600 RE, ponieważ jest to wiertarka niezwykle kompaktowa, z doskonałą relacją mocy do masy, wynoszącej niespełna dwa kilogramy - 1,9 kg. Jest to niezwykle ważne dla profesjonalisty, który pracuję narzędziem kilkanaście godzin. Chce on bowiem wiertarki udarowej o dużych możliwościach, umożliwiającej pracę w ciasnych miejscach i gwarantującej komfort codziennej pracy.

GSB 1600 RE

OPINIA EKSPERTA:

Marek

Polecam! - doradziły ją osoby z wieloletnim doświadczeniem remontowo-budowlanym ogólnie wszystko zgodnie z oczekiwaniami - do tej pory miałem doświadczenie z maszynami o mniejszej mocy niestety mam ją zbyt krótko aby wypowiadać się co do trwałości urządzenia, ale z firmą Bosch ani my ani znani nam znawcy tematu nigdy nie mieli problemów.

Nr 3 Wiertarka udarowa Bosch GSB 13 RE - uniwersalność zastosowań

Wysoko w opinii specjalistów znalazła się wiertarka udarowa Bosch GSB 13 RE. Model ten zajął pozycję 3 ze względu na uniwersalność zastosowań. Wiertarka udarowa 600W 1-biegowa to niezbędny model w warsztacie każdego profesjonalisty. Dodatkowo, specjaliści zwracają uwagę na solidny, dwuczęściowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z metalu umożliwia szybką wymianę osprzętu.

 

GSB 1600 RE

OPINIA SPECJALISTY:

lukaszk

Jest to moja czwarta wiertarka udarowa i jak do tej pory jestem z niej najbardziej zadowolony. Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę jej mały rozmiar. Jak na takie maleństwo jednak zaskakująco dobrze radzi sobie z nawet twardym betonem ;-)

 

Która wiertarka Bosch dla kogo?

Komentarze
  • Administrator Narzedzia.pl 2022-02-07

    Panie Januszu prosimy o kontakt z BOK: 52 323 68 00 :)

  • Janusz Zajkowski 2022-02-06

    Jestem zainteresowany kupnem wiertarki GSB 13 RE 600W

Dodaj komentarz
* Pola wymagane