Jak prawidłowo dbać o wiertarkę

Jest najbardziej popularnym elektronarzędziem w gospodarstwie domowym. Pozwala na wykonanie wielu uciążliwych prac we własnym zakresie.

Testujemy Bosch PSR 14,4 LI-2

Zastanawiasz się nad kupnem wiertarko-wkrętarkę? Szukasz sprawdzonego i godnego zaufania sprzętu? Przeprowadziliśmy krótki test Bosch PSR 14,4 LI-2. Sprawdź opinię użytkownika o wkrętarce Bosch. Przekonaj się, czy to narzędzie spełni Twoje oczekiwania.

Jaka wiertarka udarowa? Ranking wiertarek dla majsterkowiczów

Wiertarka udarowa jest niezbędnym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Wybór odpowiedniej wiertarki może być trudny. Zwłaszcza, że oferta jest bogata. Poniżej przedstawiamy kilka modeli popularnych wiertarek, które mogą znaleźć zastosowanie w każdym domu. Mamy nadzieję, że ranking wiertarek udarowych, oparty o opinie oraz rekomendacje naszych klientów, pomoże w decyzji.

Jak wybrać wiertarkę?

Wiertarki to najbardziej uniwersalne i przydatne w domu elektronarzędzia. Dzięki nim zawiesisz obrazki, wymieszasz zaprawę i usuniesz rdzę z ogrodzenia. Dla majsterkowicza jest niezastąpiona.

Skil poszerza ofertę narzędzi Energy Line

Skil rozszerzył serię przewodowych narzędzi Energy Line o nowe energooszczędne i przyjazne środowisku narzędzia: wydajny młot udarowo-obrotowy i dwa modele wiertarko-wkrętarek.

Wkrętarka - czy warto mieć ją w swoim domu?

Wiertarko-wkrętarki jedni w swoim domowym warsztacie posiadają, natomiast inni uważają za zbyt mało użyteczne narzędzia, by się w nie zaopatrzyć. Co więc należy rozważyć przed zakupem wiertarko-wkrętarki?

PDC i DRC Festool – 2 urządzenia, a tak dużo możliwości

Festool poszerzył swoją gamę produktów o innowacyjne wiertarko-wkrętarki. Nowa seria narzędzi QUADRIVE Festool gwarantują wkręcanie z nieziemską mocą lub wiercenie z kosmiczną prędkością. Wiertarko-wkrętarka DRC i udarowa wiertarko-wkrętarka PDC dają mnóstwo możliwości – wkręcanie, wkręcanie kątowe, wiercenie, wiercenie kątowe oraz wiercenie z udarem.

Na jednym ładowaniu - system 10,8V Bosch

Jeden akumulator, a tak wiele możliwości. Innowacyjny system łączy tak wiele różnorodnych elektronarzędzi, które pozwolą Ci na swobodną i niczym nieograniczoną pracę w domu i w ogrodzie. Piłujesz, szlifujesz, wiercisz, wkręcasz – w jednej ręce trzymasz akumulator, druga zmieniasz narzędzie. To się nazywa komfort pracy.

Wiertarko-wkrętarka udarowa DV 18DBL Hitachi w akcji

Pokazujemy z bliska wiertarko-wkrętarkę udarową DV 18DBL Hitachi - w akcji, ze szczegółami, w całej okazałości.

Zalety i wady akumulatorowej wiertarko-wkrętarki DS12DVF3 Hitachi

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego postanowiliśmy sprawdzić wiertarko-wkrętarkę Hitachi DS12DVF3 w akcji. Zobacz wyniki!
Strona 1 z 2