Czy masz ochotę coś zmienić w swoim domu? Zakup nowych dekoracji już Cię nie satysfakcjonuje? Potrzebujesz czegoś więcej? Myślisz o bardziej radykalnej metamorfozie? Może zmiana koloru ścian. Barwne ściany bądź ciekawe grafiki są w stanie całkowicie odmienić wygląd Twoich wnętrz. Pokazujemy, jak łatwo i szybko to zrobić. Do dzieła!

Szybki remont

Gdy już wybierzemy odpowiednią farbę, pora zabrać się za malowanie. Zastanawiasz się jak równo, gładko i bez smug położyć farbę na ścianie. Niezbędny okaże się elektryczny wałek malarski Bosch PPR 250. Z jego pomocą szybko i bez problemu pomalujesz duże powierzchnie – np. w salonie czy kuchni. Dzięki niemu bez problemu pomalujesz także sufit. Wałek pozwoli rozprowadzić farbę po całej powierzchni, a dzięki temu, że jest ona precyzyjnie dozowana, nie musisz się martwić rozchlapaną farbę i plamami na podłodze. Do pomalowania ścian o konkretnej strukturze, a także narożników i krawędzi radzimy użyć systemu natryskowego Bosch PFS 105E WALL Paint. Dzięki temu możesz być pewien, że nawet miejsca trudno dostępne będą pomalowane idealnie i bez zacieków.

Mały lifting

Jeśli nie masz czasu, funduszu, ani potrzeby aż tak dużych zmian, możesz po prostu pomyśleć o ściennych dekoracjach. Najprostszym sposobem są takie aplikacje jak gotowe naklejki. Wystarczy tylko oczyścić ścianę z kurzu i szybki, zdecydowanym ruchem przykleić wybraną aplikację na elewację. Z pomocą lasera krzyżowego Bosch Quigo precyzyjnie wyznaczysz na ścianie pion i poziom. Metoda ta jest znacznie szybszą i dokładniejszą od tradycyjnego poziomowania. Bez wątpienia ten na pozór drobny zabieg doda wnętrzu nowego charakteru i świeżego wyglądu.

Inną możliwością są szablony, które pozwolą przenieść wzór na ścianę. Zanim przejdziesz do dzieła, zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać. Możesz puścić wodzę fantazji i stworzyć własną koncepcję na ścienną grafikę lub kupić gotowy szablon. Teraz wystarczy już tylko przenieście rysunek na ścianę. Przykleić taśmę malarską wzdłuż wyznaczonych linii, aby zaznaczyć powierzchnie do zamalowania farbą. Potem już tylko przy użyciu wałka ręcznego lub systemu PFS 105E Bosch zaaplikować farbę. Delikatny lifting ścian to propozycja dla osób, które nie boją się eksperymentować i chcą się wyróżnić.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane