Lato niestety dobiega końca, czas na ostatnie grillowanie. Przygotowaliśmy skuteczne porady na czyszczenie grilla i przygotowanie go do zimowania. A więc jak umyć i wyczyścić grilla?

Ostatnie tchnienia lata to idealny moment na zamknięcie sezony grillowego. Po weekendzie spędzonym przy grillowaniu z rodzinom i przyjaciółmi, z narzędziem wielofunkcyjnym Dremel 8100 szybko i sprawnie oczyścisz swój grill i przygotujesz go do zimowania. Właściwa konserwacja i czysty grill to gwarancja długiej żywotności. Dzięki naszym radom będziesz mógł cieszyć się swoim grillem przez kilka sezonów, a na wiosnę będziesz w pełnej gotowości na otwarcie sezonu grillowego.

Potrzebne narzędzia i materiały:

• Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8100 Li-lon

• Szczotka szczecinowa 403 (w zestawie)

• Tarcza polerska EZ SpeedClic 423S

• Pojemnik pasujący wielkością do kratki od grilla

• Płyn do zmywania

Krok 1:

Ruszt od grilla włóż do odpowiednio dużego pojemnika z wodą i płynem do zmywania na pół godziny, aby zmiękczyć przywarte zanieczyszczenia.

Krok 2:

Czas oczyścić grill za pomocą poręcznego narzędzia wielofunkcyjnego Dremel 8100 Li-Ion ze szczotką szczecinową, która bezpiecznie usunie przywarty brud i wniknie nawet w najmniejsze zagięcia. Nie musisz też martwić się o plączący się kabel, ponieważ narzędzie jest zasilane akumulatorowo.

Wskazówka: aby chronić ubranie, załóż fartuch.

Krok 3:

Aby nadać kratce piękny połysk, możesz wypolerować ją za pomocą tarczy polerskiej Dremel® 423S, którą łatwo zamontujesz na narzędziu wielofunkcyjnym Dremel 8100 Li-lon dzięki innowacyjnej nakrętce EZ Twist. Zanim się obejrzysz, grill będzie jak nowy i gotowy do zimowania, a z nadejściem wiosny będziesz mógł spokojnie otworzyć sezon grillowy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz