Komary uprzykrzają życie nie tylko dorosłym. Ich ukąszenia dają się we znaki zwłaszcza dzieciom, którym trudno uniknąć zarówno ugryzienia, jak i późniejszego drapania się. Skuteczny środek na komary dla najmłodszych pozwoli uniknąć tego typu zmartwień

Aby działanie środka na komary było skuteczne, a przede wszystkim - bezpieczne dla dziecka - należy wybrać preparat dedykowany właśnie najmłodszym. Na rynku pojawiło się wiele tego typu produktów, dlatego wybór właściwego trzeba odpowiednio rozważyć. Efektywnie działają preparaty marki Bros.

 

 

Płyn na komary dla dzieci 50 ml

Przed komarami chronią spirale, lampy, elektrofumigatory i wiele innych. Aby pomóc dzieciom spędzić letnie wieczory w spokoju - bez uciążliwych owadów czających się, by je ugryżć, najczęściej stosuje się płyny. Do tych łatwych w użyciu środków należy płyn na komary dla dzieci 50 ml. Jego działanie jest repelencyjne, czyli odstraszające, ma on za zadanie usunięcie z danego obszaru owadów na nim niepożądanych. Co ważne, w tym preparacie na komary staranie dobrano składniki tak, by nie szkodziły naszym pociechom. Także tym najmłodszym - odstraszaczem można bowiem popsikać nawet roczne dziecko. Ponadto, delikatna postać produktu nie spowoduje podrażnienia nawet najdelikatniejszej skóry. Jak wiele innych płynów na komary, tak i ten jest biobójczy - przed jego zastosowaniem należy zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej, przeczytać etykietę. Pojemność produktu Bros wynosi 50 ml.

 

 

A może świetna pianka na komary dla dzieci?

Ten produkt na pewno wywoła uśmiech na ich twarzach, bo czy może być coś bardziej przekonującego niż pianka na komary? Chyba każdy maluch chciałby z takiej skorzystać. Podobnie jak poprzednio omawiany produkt, tak i ten może być używany przez dzieci powyżej 1. roku życia. Środek zapewnia całkowitą ochronę przed kłującymi owadami, nie powodując na skórze dziecka żadnych podrażnień. Co bardzo ważne, ten preparat na komary jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dziecka, wzbogacono go o D-Pantenol, który ujędrnia i nawilża skórę. Jego skuteczność wynosi 6 godzin.  Maluchom z pewnością spodoba się przyjemny zapach pianki. Pojemność pojemnika wynosi 90 ml.

 

 

Także przeciwko osom - spray na komary i osy Bros

Kolejny odstraszacz owadów, który działa również na osy. Jego głównym atutem jest fakt, że błyskawicznie wysycha on na skórze, nie trzeba się więc obawiać uczucia lepkości i dyskomfortu. Czas jego działania wynosi 4 godziny. Lekka formuła preparatu na komary i osy sprawia, że jego użytkowanie nie zagraża zdrowiu, nie podrażnia skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Co ważne, dzięki formie spray'u środek łatwo i sprawnie się rozpyla. Można to zrobić na skórze i na ubraniu, ponieważ nie pozostawia plam. Produkt może być użytkowany przez dzieci powyżej 1. roku życia. Jego pojemność wynosi 90 ml.

 

Z tymi odstraszaczami zapewnisz swoim dzieciom udany wypoczynek bez ryzyka ukąszenia przez komary i osy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane