Wkrętarka IXO już od dawna jest wszechstronna i uniwersalna. W komplecie ze swoimi różnorodnymi adapterami sprawdzi się niemal każdej sytuacji. Jej praktyczne adaptery można kupić teraz także pojedynczo. Dzięki temu każdy, kto posiada wkrętarkę IXO może uzupełnić swoją kolekcję adapterów lub stworzyć swój indywidualny zestaw.

Bosch wprowadza kolejną innowację. Producent postanowił poszerzyć funkcjonalność najpopularniejszej wkrętarki Bosch IXO poprzez poszukiwanie rozwiązania odpowiadających różnorodnym potrzebom użytkowników. W ofercie pojawią się różnorodne adaptery do IXO, które można kupić oddzielnie, dzięki czemu użytkownik uzyskuje maksymalną  elastyczność.

Stwórz swoją własną kolekcję IXO – kup wkrętarkę i dobierz adapter odpowiadający Twoim potrzebom.

Adaptery lifestyle’owe

Zostań Mistrzem grillowania!

IXO Barbecue Bosch z każdego grillowania zrobi wydarzenie. W okamgnieniu rozpala ogień i pozwala Ci cieszyć się smakiem grillowanych potraw. Grillowanie jeszcze nigdy nie było tak bezstresowe. Z IXO Barbecue zostaniesz Mistrzem grillowania!

Nadaj życiu smak!

IXO Spice to pierwsza wkrętarka akumulatorowa z młynkiem do przypraw. Dzięki IXO Spice każde danie zyska wyjątkowy smak.

Otwieram wino...

IXO Vino szybko i sprawnie otworzy każdą butelkę. Popularna wkrętarka akumulatorowa z korkociągiem jest nie tylko praktyczna, ale też zapewnia dobrą zabawę i sprawia, że będziesz mógł w pełni poczuć magię chwil.

Adaptery techniczne

Ostre cięcie

IXO Cutter jest idealny do wszelkich prac, które wymagają dokładnego i szybkiego cięcia. Z jego pomocą możesz precyzyjnie przyciąć karton, tkaniny oraz inne materiały o grubości do 6mm.

Na krawędzi!

Z adapterem do wkręcania blisko krawędzi, wkręcisz wszystkie wkręty. Od teraz prace montażowe to żaden problem!

Bez ograniczeń 

Prace montażowe w narożnikach i trudno dostępnych miejscach? Przy pomocy adaptera kątowego wkrętarka Bosch IXO doskonale poradzi sobie przy pracach na ograniczonej przestrzeni.

Wszystko pod kontrolą

IXO z adapterem z regulacją momentu obrotowego zapewnia szerokie możliwości pracy i absolutną kontrolę. Dzięki adapterowi do wkręcania z regulacją momentu obrotowego optymalnie dopasujesz tryb bez względu na parametry wkrętów, z jakimi pracujesz.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane