Marka ITAMATI wprowadza na rynek nowe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z największymi atutami butów do aeracji, torby na narzędzia, środka do czyszczenia grilla i kominka, pompy zatapialnej do wody brudnej i pompki nożnej

Buty do aeracji ITAMATI GS2051

Buty do aeracji stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych aeratorów. Ich głównym atutem jest łatwość użytkowania. Wystarczy nałożyć je na nogi i rozpocząć spacerowanie po ogrodzie. Sprzęt wyposażono w specjalne paski, dzięki którym ich zainstalowanie staje się jeszcze łatwiejsze. Właściciel butów do aeracji nie musi martwić się o ich uszkodzenie - wykonano je bowiem z wytrzymałego tworzywa, odpornego na zniszczenia. Działanie sprzętu zbawiennie wpłynie na glebę - pobudzi jej rozrost dzięki dostarczeniu większej ilości powietrza, wody i substancji odżywczych.

 

Zapoznaj się z ofertą produktów ITAMATI w sklepie narzedzia.pl

 

 

Środek do czyszczenia kominka i grilla ITAMATI

Kolejnym produktem, którego zakup warto rozważyć, zwłaszcza pod koniec sezonu grillowego, jest środek do czyszczenia kominka i grilla. Ten skuteczny preparat alkaliczny wyczyści i usunie zapieczony tłuszcz, zadymienia, także długotrwałe zabrudzenia, spalone plamy, sadzę z cegieł, czarne osady z palenisk. Pozostawi powierzchnię świeżą i czystą.

 

 

Środek do czyszczenia grilla i kominka znajdzie zastosowanie w czyszczeniu grilla, szyb kominkowych, pieców konwekcyjnych, blach piekarniczych i rożna. Wsród jego atutów warto wymienić zdolność do usuwania bardzo uporczywego brudu i wydajność. Środek ITAMATI poradzi sobie nawet z bardzo uporczywym brudem, znjaduje się w praktycznym opakowaniu z atomizerem.

 

 

Pompa zatapialna do wody brudnej ITAMATI TPY001C

Pompa zatapialna do wody brudnej ITAMATI TPY001C jest urządzeniem przeznaczonym do użytku domowego. Najlepiej sprawdzi się w miejscach narażonych na ryzyko zatopienia i w zbiornikach ściekowych. Warto zaznaczyć. że sprzęt nie nadaje się do użytkowania na basenach i w wodzie, w której przebywają ludzie. Co więcej, pompę zatapialną do wody brudnej ITAMATI można zainstalować w pozycji ze stałym orurowaniem lub w pozycji stałej z giętką rurą. Natomiast punkty "uruchamiania" lub "odcięcia" reguluje się przez długość kabla wyłącznika pływakowego przez przytwierdzenie do nacięcia znajdującego się na uchwycie. Pompa zatapialna do wody brudnej ITAMATI TPY001C uruchamia się automatycznie.

 

 

Pompka nożna ITAMATI T06441

Pompka nożna ITAMATI T06441 doskonale sprawdzi się podczas pompowania opon w samochodach, rowerach, motorowerach. Ale to nie wszystko - za jej pomocą napompujemy powietrze w sprzęcie kampingowym, ekwipunku turystycznym, materacach, zabawkach do pływania itp. Warto dodać, że powierzchnia pedału pompki nożnej ITAMATI T06441 jest antypoślizgowa, co gwarantuje komfort jej użytkowania. Pompka posiada dwa cylindry, manometr, końcówki: redukcyjną i kampingową. Wszystkie te zalety sprawiają, że pompkę nożną ITAMATI T06441 śmiało można nazwać narzędziem uniwersalnym.

Wymiary sprzętu wynoszą 240x140 mm, a długość węża - 54 cm.

 

 

Torba na narzędzia ITAMATI DA-070

Za pomocą torby na narzędzia ITAMATI DA-070 w łatwy i uporządkowany sposób przechowamy i przeniesiemy niezbędne nam sprzęty. Torbę można nazwać przenośnym warsztatem, dzięki licznym przegródkom wszystko, co do niej włożymy, łatwo posegregujemy. Produkt wyposażono w specjalną rączkę, ułatwiającą przenoszenie, posiada ona antypoślizgową okłądzinę, gwarantującą pewny chwyt. Torba ITAMATI DA-070 wykonana jest z solidnego materiału.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane