Itamati - Nowość na rynku We wrześniu tego roku na polskim rynku pojawi się nowa marka narzędzi – ITAMATI. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stałych klientów, firma Rotopino.pl S.A. zdecydowała się na wprowadzenie 3 linii narzędzi Itamati, które przeznaczone są głównie dla pasjonatów majsterkowania, właścicieli domów i ogrodów oraz działkowiczów.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Itamati PowerSystem 18Volt IST1820-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
214
139
Pilarka tarczowa Itamati PowerSystem 18Volt IKS18165-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
238
Wiertarko-wkrętarka SET Itamati PowerSystem 18Volt ISR1835-B22
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
349
Dmuchawa do liści Itamati PowerSystem 18Volt ILB18190-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
115
Narzędzie wielofunkcyjne Itamati PowerSystem 18Volt IOP1832-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
193

Różne linie produktowe dla różnych potrzeb

Wysokiej klasy elektronarzędzia Itamati linii czerwonej to niezwykła wydajność połączona z przystępną ceną. Poręczne, wyposażone w całą gamę innowacyjnych i przydatnych rozwiązań narzędzia sprawią, że każda praca stanie się przyjemna. Itamati oferuje zarówno narzędzia sieciowa, jak i akumulatorowe zapewniające absolutną mobilność i dające użytkownikowi większe możliwości działania.


Linia zielona reprezentuje linię narzędzi ogrodowych. Wśród nich znajdziesz narzędzia niezbędne w każdym nowoczesnym domu, czy ogrodzie, np. odśnieżarki, glebogryzarki, siewniki i wiele innych. Długa żywotność tych narzędzi to zasługa trwałych i wytrzymałych materiałów, z których zostały wykonane. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się drobnymi jak i dużymi pracami w ogrodzie. Dobrze utrzymany ogród wymaga ciągłej uwagi i wielu zabiegów pielęgnacyjnych – stąd potrzeba niezawodnych sprzętów. Z narzędziami ogrodowymi Itamati spulchnianie ziemi, ochrona roślin czy przycinanie drzew będzie dla Ciebie zdecydowanie prostsze, a przede wszystkim przyjemniejsze!

Linia niebieska Itamati to przede wszystkim narzędzia ręczne projektowane w oparciu o zasady ergonomii, co przekłada się na znacznie wyższy komfort użytkowania oraz lepsze dostosowanie narzędzi do potrzeb operatora. Dzięki narzędziom Itamati niewielkim nakładem finansowym możesz mieć cały komplet sprzętów niezbędnych do pracy w domu i ogrodzie. Sięgasz po narzędzia Itamati, kiedy tylko zechcesz.

Dlaczego warto mieć w swoim domowym warsztacie narzędzia Itamati?

Atrakcyjny design narzędzi Itamati idzie w parze z doskonałą jakością, a także ergonomią, co zapewni Ci przyjemność podczas pracy i przełoży się na efekty Twoich działań. Prosta, wręcz intuicyjna obsługa oraz szereg nowoczesnych rozwiązań, jakie gwarantują sprzęty sygnowane marką Itamati, bez wątpienia zainspirują Cię do działania. Chcesz mieszkać z pomysłem? Sięgnij po narzędzia Itamati, które pozwolą Ci zrealizować każdy projekt. Narzędzia te mieszczą się bowiem w segmencie Do It Yourself. Nie wpływa to jednak na ich jakość. Sprzęty Itamati  wyróżniają się innowacyjnością zastosowanych rozwiązań i niezwykłą funkcjonalnością. Uwagę przykuwa także ciekawa stylistyka oferowanych narzędzi. Wszystko to w połączeniu z atrakcyjną kolorystyką, stanowi o wyjątkowości sprzętów Itamati, których pozazdrości Ci sąsiad, czy kumpel.

Co wyróżnia narzędzia Itamati?

  •     kompromis wysokiej jakości i ceny
  •     innowacyjne rozwiązania
  •     wysoka funkcjonalność
  •     lekkie i kompaktowe
  •     ergonomiczny kształt
  •     łatwa obsługa
  •     niezawodność

Narzędzia Itamati to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników w zakresie wysokiej jakości i komfortu pracy wpływającego bezpośrednio na efektywność. Itamati przygotowało bogatą ofertę elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i sprzętów przeznaczonych do pracy w domu i ogrodzie – każdy znajdzie coś dla siebie. Narzędzia Itamati opracowywane są z myślą o użytkownikach, dlatego producent dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów, którym zależy na wysokiej jakości, bezpieczeństwie, uniwersalności zastosowań, bogatym asortymencie dodatkowym poszerzającym zakres wykonywanych prac – jedno urządzenie, a tak wiele możliwości.Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz