Tag: itamati

Jaka spawarka do domu?

Jaka spawarka do domu?
kategoria: Ekspert radzi Komentarze Data publikacji: 2021-08-04

Zastanawiasz się nad zakupem spawarki do użytku domowego i nie wiesz, jaką wybrać? Nie wiesz, czy zdecydować się na spawarkę transformatorowa czy inwertorową? Pomożemy ci dokonać wyboru i pokażemy, na jakie parametry zwrócić uwagę.

Nowa skrzynka narzędziowa Toolbox L Itamati ITB26L

Nowa skrzynka narzędziowa Toolbox L Itamati ITB26L
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2019-12-19

W każdym warsztacie majsterkowicza nie może zabraknąć praktycznej i pojemnej skrzynki narzędziowej, która pomieści zarówno narzędzia ręczne, elektronarzędzia, a także niezbędny do pracy osprzęt i akcesoria. Nowa skrzynka narzędziowa Itamati Toolbox L spełnia wszystkie te wymogi, a także jest znakomitym uzupełnieniem zestawu elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt.

Misja: prezent dla mężczyzny - majsterkowicza, pana domu, kierowcy

Misja: prezent dla mężczyzny - majsterkowicza, pana domu, kierowcy
kategoria: Ekspert radzi Komentarze Data publikacji: 2019-11-28

Agencie, nie czekaj z wyborem prezentu. Udaj się z nami na misję wywiadowczą, w której stawką jest zadowolenie bliskiej Ci osoby. Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, dzięki któremu ta decyzja stanie się dużo łatwiejsza.

Pomysł na halloweenową dynię - projekt DIY

Pomysł na halloweenową dynię - projekt DIY
kategoria: Zrób to sam Komentarze Data publikacji: 2019-10-30

Wzorów i pomysłów na halloweenowe dekoracje jest mnóstwo. Od tradycyjnie drążonych dyni ze świeczką w środku, aż po papierowe girlandy i plastikowe szkielety. Cel jest jeden - ma być strasznie i jednocześnie zabawnie. Im bardziej oryginalny pomysł, tym lepszy efekt. Dziś przedstawiamy wam projekt dyni wykonany metodą String Art na kawałku sklejki przygotowanej z pomocą elektronarzędzi Itamati.

Tablica na nici i akcesoria krawieckie - zrób to sam

Tablica na nici i akcesoria krawieckie - zrób to sam
kategoria: Zrób to sam Komentarze Data publikacji: 2019-08-07

Lubisz szyć i chciałbyś/-abyś mieć nici i akcesoria krawieckie zawsze pod ręką? Spróbuj swoich sił i stwórz własną tablicę, która pomoże uporządkować Ci szyciową przestrzeń. Zainspiruj się poniższym projektem, w którym udział wzięły m.in. narzędzia akumulatorowe Itamati, płyta wiórowa i... kredki. W kilku krokach możesz wykonać coś oryginalnego i praktycznego.

Jeszcze więcej Itamati!

Jeszcze więcej Itamati!
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2019-07-10

Systemy akumulatorowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród amatorów majsterkowania. Coraz więcej użytkowników dostrzega zalety posiadania jednego akumulatora, który pozwala na zasilanie kilku elektronarzędzi z tej samej serii. Im więcej elektronarzędzi, tym bardziej atrakcyjna oferta, dlatego też nie bez powodu asortyment elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt nieustannie się poszerza, a grono miłośników marki wciąż rośnie.

Pierwsze narzędzia akumulatorowe Itamati

Pierwsze narzędzia akumulatorowe Itamati
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2019-06-24

Każdy majsterkowicz marzy o własnym warsztacie, w którym będzie mógł przesiadywać godzinami i realizować coraz to bardziej pomysłowe projekty. Oczywiście bez narzędzi, sam warsztat na nic się nie przyda, dlatego na początek warto się zastanowić, co będziemy potrzebować. Czy mają to być urządzenia sieciowe, czy może lepiej się zastanowić nad zestawem elektronarzędzi akumulatorowych? Coraz częściej użytkownicy wybierają tę drugą opcję, która oferuje im przede wszystkim komfortową i bezprzewodową pracę. Specjalnie z...

Jakie imadło do domowego warsztatu? Ranking imadeł

Jakie imadło do domowego warsztatu? Ranking imadeł
kategoria: Rankingi narzędzi Komentarze Data publikacji: 2016-02-29

Szukasz imadła do przydomowego warsztatu i nie wiesz, jakie wybrać. Sprawdź, co wybierali nasi klienci. Przygotowaliśmy ranking imadeł najczęściej kupowanych przez klientów. Postawiliśmy na modele o przystępnej cenie ale też odpowiednich rozmiarach i wytrzymałości.

Jaka pompa do wody brudnej? Ranking najczęściej kupowanych pomp zanurzeniowych

Jaka pompa do wody brudnej? Ranking najczęściej kupowanych pomp zanurzeniowych
kategoria: Rankingi narzędzi Komentarze Data publikacji: 2015-09-04

Chcesz kupić pompę do wody brudnej i nie wiesz, jaką wybrać? Potrzebujesz pompy zanurzeniowej, która pomoże Ci przepompowywania wody z błotem ze stawu lub zalanej piwnicy. Sprawdź pompy do brudnej wody polecane przez naszych klientów. W rankingu najczęściej kupowanych pomp znalazły się pompy wydajne oraz niezawodne, cieszące się dobrymi pomysłami.

Jaka pilarka łańcuchowa? - Ranking elektrycznych pilarek łańcuchowych do domu

Jaka pilarka łańcuchowa? - Ranking elektrycznych pilarek łańcuchowych do domu
kategoria: Rankingi narzędzi Komentarze Data publikacji: 2015-08-25

Potrzebujesz pilarki, której będziesz używać okazjonalnie do prac wokół domu i nie wiesz, jaką kupić? Wybór odpowiedniej pilarki to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Zobacz nasz ranking przygotowany w oparciu o opinię naszych klientów.

1 2 ... 5