Bosch wprowadził na rynek innowacyjne czteroostrzowe wiertło SDS plus-5X, które nie niszczy się, gdy trafia na zbrojenie. Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy zapewnia bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu i spowalnia zużycie wiertła.

Kup w Narzedzia.pl
Zestaw wierteł 5szt. Bosch SDS-plus 5X
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
64
Zestaw wierteł 5szt. Bosch SDS-plus 5X
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
106
Zestaw wierteł 3szt. Bosch SDS-plus 5X
dostawa
wysyłka
8-11 dni
69,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
53,99

Efektywne wiercenie w zbrojonym betonie to duże wyzwanie. Napotykając na zbrojenie wiertła często zakleszczają się i niszczą, nawet jeśli staramy się je szybko wycofać. Głowica wiertła SDS plus-5X wyposażona w cztery ostrza nie blokuje się w elementach zbrojeniowych, co zapobiega jej pęknięciu. Ostrza wykonane z węglika spiekanego wysokiej jakości zostały mocno osadzone w stalowej części głowicy, co gwarantuje ich trwałość i żywotność.
Czytaj też: Jakie wiertło do betonu zbrojonego? Testujemy wiertło Bosch SDS-Plus 5X


Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy oraz jego cztery zwoje zapewniają bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu, przyspieszając tempo wiercenia i spowalniając zużycie wiertła. Wierło z pewnością docenią profesjonaliści, którym zależy na szybkiej pracy bez zbędnych przestojów spowodowanych uszkodzeniami osprzętu.
Zobacz ofertę wierteł SDS-plus-5X w sklepie narzedzia.pl!


Bosch zachęca do wzięcia udziału w akcji promocyjnej, w której można otrzymać wierło SDS plus-5x. Szczegóły znaleźć można nastronie: https://www.bosch-pt.com/legendary5x/pl/pl/#section-5
Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Sprawdź: Jakie wiertło do betonu? Wiertła SDS-Plus Bosch – przegląd

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane