Jaki młot udarowy? - Top 5 wg narzedzia.pl

Jak wybrać najlepszy młot udarowy dla siebie i na co zwracać uwagę przy jego zakupie? Jeśli nie wiecie, sprawdźcie nasz ranking. Poznajcie atuty poszczególnych modeli i wybierzcie młot odpowiedni do swojej pracy.

Top 5 akumulatorowych nożyc do żywopłotu

Przedstawiamy zestawienie najlepszych nożyc do żywopłotu z zasilaniem akumulatorowym. Pod uwagę braliśmy przede wszystkim opinie naszych klientów, a także parametry sprzętu.

Agregat prądotwórczy - jaki wybrać?

Agregat prądotwórczy to urządzenie niezwykle przydatne w każdym domu, garażu, na działce, a także na placu budowy. Zwłaszcza zimą, kiedy pogoda płata nam różne figle i możemy mieć problemy z dostępem do prądu. Zanim zdecydujemy się na konkretny model agregatu musimy sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Wówczas nasz wybór będzie trafniejszy.

Młotowiertarki - Top10 wg narzedzia.pl

Wiercenie otworów w kamieniu, murze, betonie – to wszystko jest możliwie za sprawą elektronarzędzia jakim jest młotowiertarka. Wyposażona w mechanizm udaru pneumatycznego pozwala na silny docisk do obrabianego materiału przy użyciu minimalnej siły użytkownika. To od pojedynczej energii udaru zależy moc narzędzia. Praca młotowiertarką może odbywać się w trzech trybach: wiercenia z udarem -wykorzystywany w pracach budowlanych w materiałach takich jak cegła czy beton. Bezudarowe wiercenie sprawdzi się w drewnie i metalu,...

Najczęściej wybierane elektronarzędzia Hitachi - ranking top 10

Przedstawiamy Wam trochę nietypowy ranking, bo dotyczący różnych kategorii produktów marki Hitachi. Jak już sygnalizowaliśmy niedługo narzędzia Hitachi zmienią nazwę na HiKOKI. Postanowiliśmy w ramach małego podsumowania zaprezentować tutaj topowe produkty tej marki jeszcze ze "starym" brand'em, które cieszą się u nas dużą popularnością.

Jak prawidłowo dbać o wiertarkę

Jest najbardziej popularnym elektronarzędziem w gospodarstwie domowym. Pozwala na wykonanie wielu uciążliwych prac we własnym zakresie.

MultiVolt Hitachi - nowe oblicze akumulatora

Akumulator MultiVolt to dwie klasy napięcia: 18V i 36V. Te dwie „osobowości” akumulatora pozwalają użytkownikowi pracować dotychczasowymi narzędziami Hitachi 18V z mocowaniem slajdowym baterii oraz nową serią narzędzi 36V MultiVolt. Taki akumulator to trochę jak Hulk z filmów Marvela – z popularnego 18V przeradza się w jeszcze mocniejsze 36V.

Jaką wyrzynarkę elektryczną kupić? Ranking top5 dla profesjonalistów

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem profesjonalnej wyrzynarki, to sprawdź koniecznie propozycje zawarte w naszym zestawieniu. W rankingu uwzględniliśmy najczęściej wybierane wyrzynarki przez klientów narzedzia.pl, z zasilaniem elektrycznym, cenowo zbliżone. Pierwsze miejsce zajęła wyrzynarka Bosch GST 150 BCE, drugie miejsce przypadło wyrzynarce DeWalt DW331K, a trzecie modelowi Hitachi CJ160V. Na kolejnych miejscach znalazły się: wyrzynarka Makita 4350FCTJ i wyrzynarka AEG ST 800 XE.

HITACHI, Hitachi Koki zmienia się na HiKOKI

Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2018 roku nastąpi zmiana nazwy spółki Hitachi Koki Co., Ltd. na Koki Holdings Co., Ltd, co wiąże się z wprowadzeniem całkowicie zmienionej linii elektronarzędzi pod nazwą HiKOKI, która do tej pory występowała pod nazwą HITACHI oraz Hitachi Koki. Nowa linia elektronarzędzi wejdzie do obrotu z dniem 1 października 2018 roku.

3-letnia gwarancja na akumulatory litowo-jonowe Hitachi

Marka Hitachi wyszła na przeciw oczekiwaniom użytkowników narzędzi akumulatorowych i wprowadziła 3-letnią bezwzględną gwarancję na wszystkie akumulatory litowo-jonowe zakupione od 1 września 2017 roku. O szczegółach tych postanowień przeczytacie poniżej.
Strona 1 z 5