autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Firma Hilti zajęła drugie miejsce w kolejnej edycji prestiżowego rankingu „Najlepszy Pracodawca 2006”, przygotowanego przez międzynarodową firmę konsultingową Hewitt Associates.

Wyniki opracowano na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez pracowników oraz kadrę zarządzającą. Ocenie podlegało zaangażowanie osób zatrudnionych w firmie oraz działania podejmowane przez działy HR w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
„Bardzo cieszymy się z nagrody „Najlepszy Pracodawca 2006”. To wspaniałe wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ zostaliśmy ocenieni bezpośrednio przez naszych pracowników. To w ich opinii jesteśmy firmą, której satysfakcja pracowników jest największym priorytetem, a Hilti jest miejscem, w którym mogą realizować swoje pasje i marzenia, nie tylko zawodowe. Wyniki badania potwierdzają, że pracownicy Hilti mają pełne zaufanie do firmy, znają cele, do których zmierza organizacja i w pełni je akceptują. Cieszymy się niezmiernie, że nasze praktyki personalne zostały tak pozytywie zweryfikowane i wysoko ocenione. Nasi pracownicy powiedzieli nam, że jesteśmy cenionym, a zarazem docenianym pracodawcą. Ta wiedza daje nam energię i siłę do dalszego działania - kolejne badanie „Najlepszy Pracodawca” już za rok“ – powiedział Andrzej Szymanowski, dyrektor personalny Hilti.
Zdaniem Katarzyny Pałamarz, kierownika projektu z ramienia Hewitt Associates (...) „wszystkie firmy, które zostały zakwalifikowane do Badania są w naszych oczach wyjątkowe. Już sam fakt uczestnictwa zasługuje na uznanie. Firmy, które decydują się przystąpić do badania poddają się bowiem ocenie swoich klientów wewnętrznych, czyli pracowników. Wymaga to nie lada odwagi, ale i też wysiłku, związanego z organizacją i logistyką projektu. Dla nas więc wszyscy uczestnicy są zwycięzcami”.
W badaniu „Najlepszy Pracodawca 2006” uczestniczyły firmy działające na polskim rynku od co najmniej 2 lat i zatrudniające minimum 50 pracowników. W tegorocznym edycji wzięło udział 67 firm, zatrudniających łacznie 41 314 pracowników. Ankiety wypełniło 15 029 osób.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane