Gwoździarki bez wątpienia ułatwiają życie, gdy trzeba wbić większą ilość gwoździ, a obrabiany materiał nie należy do najłatwiejszych. Dzięki tym urządzeniom praca jest znacznie szybsza i wydajniejsza.

Kup w Narzedzia.pl
3 540
Gwoździarka AEG B16N18-0
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 487
780,49
1 236
Gwoździarka do betonu DeWalt DCN890P2
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
3 949,49

Gwoździarki wykorzystywane są podczas mocowania podłóg, renowacji lub składania mebli oraz pracy przy dachach. Stosowane w zakładach tapicerskich oraz w budownictwie, coraz częściej kupowane również przez majsterkowiczów. Użycie gwoździarki pozwala operatorowi na precyzyjniejszą pracę dzięki możliwości regulacji głębokości wbicia gwoździa oraz kierunku jego wylotu.

Aby gwoździarka działa do jej użycia niezbędny jest zakup gwoździ, które będą odpowiadać rodzajowi używanego narzędzia. Gwoździe mogą łączyć się w gwoździarce za pomocą druta, plastiku lub papieru. Dla bezpieczeństwa każdy gwóźdź pokryty jest dodatkowo powłoką, która roztapia się pod wpływem ciepła, smarując tym samym gwóźdź i ułatwiając mu wejście w obrabianą powierzchnię. Po wystygnięciu następuje proces scalenia gwoździa z materiałem i twardszego jego umocowania.

 

gwoździarka dewalt na narzedzia.pl

 

Gwoździarki są narzędziami specjalistycznymi, dlatego warto podkreślić, że praca nimi wymaga ostrożności, dokładnego zapoznania się z instrukcją obsługi, a jeżeli to możliwe to również wcześniejszego przeszkolenia.

Praca gwoździarką gwarantuje zarówno komfort pracy i mniejsze obciążenie operatora, jak i zapewnia powtarzalność w wynikach podczas wbijania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane