Ranking zszywaczy pneumatycznych - jaki model wybrać?

Szukacie zszywacza pneumatycznego i nie wiecie, jaki kupić? Postanowiliśmy Wam pomóc. Przygotowaliśmy ranking zszywaczy zarówno dla mniej wymagających użytkowników, jak i profesjonalistów. Stąd w zestawieniu pojawiają się produkty o sporym rozstrzale cenowym.

Jaką gwoździarkę kupić? Gwoździarka akumulatorowa DeWalt DCN660 pod lupą

Gwoździarka DCN660 DeWalt nie potrzebuje powietrza ani gazu, gdyż jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym XR 18V i jej działanie opiera się na pracy mechanicznej. Sztyfciarka umożliwia wbijanie sztyftów o maksymalnej długości 63mm i średnicy 1.65mm, które są często wykorzystywane przy mocowaniu podbitek czy boazerii. Dzięki pracy bezprzewodowej narzędzie świetnie sprawdzi się podczas prac w trudno dostępnych miejscach, np. na wysokościach.

Gwoździarka – dlaczego warto kupić?

Gwoździarki bez wątpienia ułatwiają życie, gdy trzeba wbić większą ilość gwoździ, a obrabiany materiał nie należy do najłatwiejszych. Dzięki tym urządzeniom praca jest znacznie szybsza i wydajniejsza.

Specjalna gwoździarka do konstrukcji szkieletowych DeWalt

DCN692 to pierwsza na świecie zasilana akumulatorem gwoździarka 90 mm z dwoma prędkościami pracy do konstrukcji szkieletowych. Jest to także najbardziej ergonomiczny model w swojej klasie. Elektronarzędzie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy oraz niskie koszty użytkowania.

Gwoździarki pneumatyczne – najlepszy sposób na sprawne i dokładne wbijanie gwoździ

Użytkownicy wybierają gwoździarki pneumatyczne przede wszystkim ze względów praktycznych. W krótkim czasie pozwalają one na bezproblemowe wbicie dużej ilości gwoździ. Wystarczy wybrać odpowiednie urządzenie dla siebie
Strona 1 z 1