Piły tarczowe GTS 10 XC Professional i GTS 10 J Professional Boscha wyróżnia wydajność, kompaktowość i wszechstronność

Kup w Narzedzia.pl
Piła stołowa Bosch GTS 10 XC
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
3 551,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
3 484
Piła stołowa Bosch GTS 10 J
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 743,49
Stół mobilny do GTS 10 Bosch GTA 60 W
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 154

Stołowe piły traczowe GTS 10 XC Professional i GTS 10 J Professional cechuje bardzo wysoka efektywność cięcia. Ich zwarta konstrukcja i wydajny silnik o mocy 2100 lub 1800 W gwarantują cięcie o głębokości do 79 mm. Urządzenia są wyposażone w beznarzędziowy chowany klin do nacinania rowków. Korzystanie z GTS 10 XC Professional i GTS 10 J Professional wskazane jest zwłaszcza wtedy, gdy przystępujemy do obróbki szerokich elementów.

 

Wybierz pilarkę tarczową w sklepie narzedzia.pl

 

Cięcie na budowie, w warsztacie to nie przelewki. Do takich prac warto podejść z odpowiednim sprzętem - takim jak wszechstronne i wydajne piły GTS 10 XC Professional i GTS 10 J Professional. Narzędzia te zachowują długą żywotność dzięki zastosowaniu w nich elementów chroniących silnik: zintegrowanego ogranicznika prądu rozruchowego i wyłącznika przeciążeniowego. O szybkie tempo pracy zadba używana wraz ze sprzętem tarcza pilarska Bosch „Optiline Wood”, mająca 24 zęby.

 

 

Musisz, lub chcesz, wykonać dokładne cięcia w materiałach drewnianych, tworzywach czy aluminium? Nie ma problemu. Prowadnica, równoległa z łatwą blokadą ustawień, zapewnia precyzyjne ułożenie materiałów na stole roboczym. W GTS 10 XC Professional i GTS 10 J Professional zastosowano opcję beznarzędziowego chowania klina rozdzielającego, dzięki czemu oba modele nadają się do nacinania rowków w materiale, np. przy zabudowie kuchni. Łatwy transport narzędzi umożliwiają zintegrowane rękojeści i możliwość bezpiecznego przechowywania osprzętu. Najbardziej mobilnym użytkownikom Bosch proponuje stół roboczy GTA 60 W Professional. Obie pilarki posiadają przyłącza które odsysają pył na osłonie i z tyłu urządzenia, co zapewnia zachowanie czystości podczas pracy.

 

GTS 10 XC Professional: zaufaj jego wszechstronności

 

Piła tarczowa GTS 10 XC Professional posiada wyjątkowo szeroki zakres cięcia – do 635 mm z prawej strony i 250 mm z lewej strony od tarczy. Dzięki temu swobodne cięcie szerokich desek drewnianych lub belek nie jest kwestią problematyczną. Na cięcie dłuższych materiałów pozwala element wydłużający stół, natomiast cięcie pod kątem jest możliwe dzięki wysuwanej prowadnicy saneczkowej, zintegrowanej ze stołem roboczym.


Silnik, na którym działa GTS 10 XC Professional ma moc 2100 W, posiada system łagodnego rozruchu, system Constant Electronic oraz wyłącznik przeciążeniowy. Narzędzie wyposażono również w hamulec silnika, zatrzymujący tarczę po zakończeniu cięcia.

 Wydajna i kompaktowa GTS 10 J Professional

 

GTS 10 J Professional ma silnik o mocy 1800 W i wyjątkowo zwartą konstrukcję. Dzięki solidnej stalowej ramie możliwe jest przetransportowanie urządzenia bez kłopotu oraz jego przenośne użytkowanie. Jego maksymalny zakres cięcia wynosi: 460 mm po prawej i 210 mm po lewej stronie od tarczy. Nie jest więc problemem wykorzystanie GTS 10 J Professional do obróbki szerszych elementów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane