Nowy młot Bosch GSH 5 CE Professional został wyposażony w nowe funkcje, które nie tylko zmineiszają poziom drgań, ale również zwiększają wydajność pracy nowego narzędzia.

Kup w Narzedzia.pl
Młot kujący Bosch GSH 5 CE
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 270,99

Urządzenie zostało wyposażone w wiele ułatwiających pracę funkcji. Na przykład 12-zakresowy system Vario-Lock przydaje się podczas dłutowania w miejscach trudno dostępnych oraz przy pracach wymagających trzymania urządzenia w górze. Natomiast system „Constant Electronic“ utrzymuje liczbę udarów na stałym poziomie, niezależnie od obciążenia. Użytkownik może przy pomocy pokrętła ustawić liczbę udarów optymalną dla danej pracy.

W przypadku przerwy w zasilaniu młot udarowy automatycznie powraca do maksymalnej liczby udarów. Wskaźnik serwisowy sygnalizuje konieczność wymiany szczotek węglowych. Wskaźnik stand-by świeci się na zielono, kiedy urządzenie jest podłączone do prądu. W przypadku pracy ciągłej można skorzystać z blokady włącznika. Ruchoma końcówka kabla zapewnia dużą swobodę poruszania się z urządzeniem i zapobiega skręceniu oraz zerwaniu przewodu zasilającego.
Szybkie tempo pracy gwarantuje energia pojedynczego udaru dochodząca do 13 J oraz wydajny silnik o mocy 1150 W. Drgania przenoszone na ramię i dłoń użytkownika są skutecznie tłumione przez system „Vibration Control“. Po raz pierwszy w młocie udarowym klasy 5 kg zastosowano podwójny system tłumienia drgań – w pneumatycznym mechanizmie udarowym i na rękojeści głównej. Podobnie jak nowy młot GBH 5-40 DCE, również młot udarowy GSH 5 CE charakteryzuje długi czas eksploatacji, który zawdzięcza solidnej konstrukcji.

Dane techniczne GSH 5 CE Professional
Moc nominalna - 1150 W
Energia pojedynczego udaru - 2 – 13 J
Liczba udarów - 1300 – 2900 min-1
Uchwyt narzędziowy - SDS max
Masa - 5,8 kg
Drgania - 8 m/s2 (zmierzone trójosiowo zgodnie z normą EN 60745)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane