Bosch GSB 162-2 RE Professional jest wydajną wiertarką udarową, pozwalającą na wykonanie nawet bardzo zaawansowanych prac przy użyciu diamentowych koronek wiertniczych. Narzędzie posiada wytrzymały silnik o mocy 1500W oraz sprzęgło przeciążeniowe Anti-Rotation, podnoszące bezpieczeństwo pracy.

Wiertarka udarowa GSB 162-2 RENowa wiertarka udarowa Bosch GSB 162-2 RE Professional jest optymalnym i wszechstronnym narzędziem dla elektryków, instalatorów czy stolarzy. Wyposażona w wydajny silnik o mocy 1500W odznacza się wysoką odpornością na przeciążenia i z powodzeniem można ją stosować do najbardziej wymagających prac.

Jest idealna do wiercenia udarowego w betonie i murze, do wkręcania dużych wkrętów i wiercenia otworów o dużych średnicach w drewnie, a także do mieszania gęstych substancji. Zoptymalizowana prędkość obrotowa gwarantuje szybkie tempo pracy przy wierceniu bez udaru koronkami wiertniczymi o średnicy do 162 mm. Wiertarka udarowa GSB 162-2 RE firmy Bosch

Dużą zaletą jest dwubiegowa przekładnia. Znacząca różnica pomiędzy pierwszym a drugim biegiem pozwala na stosowanie diamentowych koronek wiertniczych w niskim zakresie obrotów oraz szybkie wiercenie z udarem przy dużej prędkości obrotowej.

Ponadto model Bosch GSB 162-2 RE Professional można stosować do mieszania substancji, wkręcania wkrętów, wycinania otworów o większych średnicach przy pomocy otwornic oraz do wiercenia w materiałach takich jak kamień czy drewno. Precyzję pracy zapewnia wstępny wybór i regulacja prędkości obrotowej. Natomiast obrotowy szczotkotrzymacz zapewnia taką samą moc zarówno przy obrotach w prawo, jak i w lewo. Jest to korzystne przy seryjnym wkręcaniu i wykręcaniu wkrętów.

GSB 162-2 RE Wiertarka udarowa
Wygoda i bezpieczeństwo pracy musiały być istotne przy projektowaniu GSB 162-2 RE. Rękojeść dodatkowa jest dobrze zabezpieczona przed niepożądanymi luzami w dwóch kierunkach – standardowo wokół osi narzędzia, ale także wzdłuż niego. Główna rękojeść z miękką okładzinąWiertarka udarowa GSB 162-2 RE firmy Bosch Softgrip gwarantuje wygodny i bezpieczny uchwyt.

Blokada ponownego rozruchu chroni użytkownika przed samoczynnym uruchomieniem się wiertarki w przypadku przywróceniu zasilania po awarii sieci zasilającej.

Zębaty uchwyt wiertarski z 16-milimetrowym zakresem mocowania osprzętu jest wyposażony w automatyczną blokadę, co podnosi poziom bezpieczeństwa i ułatwia wymianę osprzętu. Kulowe mocowanie kabla zasilającego zapewnia większą swobodę ruchu oraz lepiej zabezpiecza kabel przed zerwaniem lub złamaniem w miejscu mocowania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz