Oceń artykuł:
Ocena: 5,0/5
Ilość ocen: 5

Gdy na rynku pojawia się nowa marka, często podchodzimy do niej bardzo sceptycznie, nie wiedząc z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Często jednak okazuje się, że nasze obawy były niesłuszne, a oferowane produkty są powyżej naszych oczekiwań. I tak też było z marką Greenworks. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks pojawiły się na polskim rynku dopiero w ubiegłym roku, a już znalazły sporą rzeszę fanów, którzy uzupełniają swój asortyment ogrodowy o coraz to nowe urządzenia. Można powiedzieć, że praktycznie od samego początku narzędzia te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników ogrodnictwa i zyskują coraz to nowych popleczników. Dlatego też asortyment marki Greenworks nieustannie się powiększa, tak aby każdy użytkownik znalazł coś dla siebie.

Kup w Narzedzia.pl
Kosiarka akumulatorowa Greenworks GR2500407UB
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
1 435 PLN
Myjka ciśnieniowa Greenworks G30
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
399 PLN 335 PLN
Akumulator 24V 4,0Ah Greenworks G24B4
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
305 PLN
Myjka ciśnieniowa Greenworks G70
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
1 349 PLN
Aerator Greenworks G40DT35
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
829 PLN 689 PLN
Glebogryzarka Greenworks G40TL
W magazynie 10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
919 PLN 759 PLN

Kilka słów o marce Greenworks

Marka Greenworks to bardzo szybko rozwijająca się marka zajmująca się sprzedażą innowacyjnych narzędzi akumulatorowych zaprojektowanych po to, aby uczynić ogrodnictwo jeszcze przyjemniejszym. Brak spalin, niskie koszty eksploatacji i bezproblemowa obsługa urządzeń to tylko kilka zalet produktów tej marki.

greenworks

Za markę Greenworks odpowiedzialni są ludzie z Globe Group - firmy, której głównym założeniem jest całkowita rezygnacja z paliw kopalnianych oraz przewodów elektrycznych i zastąpienia ich mocną i czystą siłą akumulatora. Firma głównie skupia swoją uwagę na produkcji narzędzi ogrodowych zasilanych akumulatorem, a także kompresorów i myjek ciśnieniowych. Swoją główną siedzibę i zakłady produkcyjne ma ulokowane w Chinach, natomiast centrum badawczo-rozwojowe znajduje się w Szwecji.

greenworks

 

5 powodów dla których warto wybrać Greenworks

  • 10 lat doświadczenia

Firma już od niemal 10 lat prowadzi badania nad rozwojem technologii akumulatorowej, wprowadzając ją na wyższy poziom zaawansowania. W ten sposób udało im się uzyskać wysoką moc i największą efektywność. Firma jako pierwsza na świecie opracowała urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i dużych pojemności baterii litowo-jonowych, dzięki czemu ma pewność, że oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

greenworks

  • Lider sprzedaży w USA

Greenworks dotarł do nas zza oceanu, gdzie dotychczas zajmował czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych. Od samego początku firma odnotowuje nieustający wzrost sprzedaży produktów, co również można zaobserwować na rynku europejskim. 

  • Dla domu i ogrodu

Oferta narzędzi akumulatorowych Greenworks jest dedykowana zarówno do ogrodu, jak i terenów przydomowych. Szeroki wybór narzędzi ogrodowych, myjek ciśnieniowych, kompresorów i innych akcesoriów sprawia, że oferta dla domu i ogrodu zaspokoi praktycznie każdego klienta.

greenworks

  • Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny

Firma produkuje narzędzia w sposób całkowicie niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mając całkowitą kontrolę nad procesem produkcji w pełni dba o ich jak najwyższą jakość. Obecnie firma zatrudnia ponad 300 inżynierów i posiada ponad 1000 patentów! Daje to gwarancję niezawodności, która buduje markę solidnego sprzedawcy.

  • Znani na świecie

Marka Greenworks jest już znana i doceniana w wielu krajach Ameryki Północnej, Azji i Europy. Przekonali się już o tym klienci najbardziej wymagających rynków. Greenworks już nie tylko wprowadza nowe produkty do oferty, ale przede wszystkim znakomitą renomę wypracowaną przez dekadę. 

greenworks

Przeczytaj także: Narzędzia ogrodowe Greenworks – poczuj tę moc w swoim ogrodzie

Jeszcze więcej możliwości z Greenworks

Aby sprostać oczekiwaniom użytkowników, marka Greenworks nieustannie się rozwija. Niedawno do oferty trafiły 2 wysokowydajne akumulatory 6,0Ah (G60B6 oraz G40B6), dedykowane do grupy urządzeń akumulatorowych o napięciu 40V oraz 60V. Wszystko po to, aby użytkownik mógł pracować jeszcze dłużej i jeszcze bardziej wydajnie.

greenworks

Dodatkowo do oferty wprowadzono szybką ładowarkę 4A z dwoma slotami, do jednoczesnego ładowania 2 akumulatorów 60V. Listę produktów marki Greenworks uzupełniły także 2 kosiarki 40V: model G40LM35 oraz kosiarka GD40LM46SP z napędem oraz bezszczotkowym silnikiem DigiPRO.

greenworks

Sprawdź ofertę: Kosiarki akumulatorowe Greenworks

Z kolei dla właścicieli przydomowych ogródków, na rynku pojawiły się także lekkie i poręczne nożyce G7 2GS z już wbudowanym akumulatorem 7,2V oferującym możliwość pracy do 50 minut. Dzięki wymiennym ostrzom doskonale się sprawdzają zarówno do przycinania traw, jak i krzewów.

greenworks

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz